Про Академію

Меню

Медичний коледж МАУП: престижна професія, практика та працевлаштування в Європі

01 Червня 2023 17:05

Фаховий медико-фармацевтичний коледж МАУП надає випускникам шкіл (9-11 класів), які завчасно планують своє професійне майбутне, а також усім охочим, що вирішили в дорослому віці опанувати нову спеціальність, можливість отримати якісну освіту за спеціальністю «Медсестринство», професійна кваліфікація: сестра медична/брат медичний та «Фармація».

Медичний коледж МАУП має власні навчально-практичні класи, оснащені сучасними навчальними манекенами та мультимедійним обладнанням для якісного опанування практичних навичок.

Переваги Фахового медико-фармацевтичного коледжу МАУП:

  • Висококваліфіковані викладачі, які мають досвід практичної роботи.
  • Можливість знайти роботу ще під час проходження практики, адже нашими партнерами є низка відомих лікувальних закладів.
  • Цікаве та різноманітне студентське життя: численні туристичні подорожі Україною та за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, безкоштовні гуртки та секції і ще багато чого, що наповнить ваше життя новим цікавим змістом!

І головне! Ми також пропонуємо нашим студентам:

  • поглиблене вивчення німецької та сертифікат DAAD (TestDaF);
  • практику в клініках Німеччини та Австрії;
  • працевлаштування в клініках Німеччини та Австрії за потреби.

Медичний коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів (молодших спеціалістів) на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) та повної загальної середньої освіти (11 класів) за денною формою навчання.

До зустрічі в стінах Фахового медико-фармацевтичного коледжу МАУП!

м. Київ, вул. Фрометівська, 2

https://medcollege.maup.com.ua/

Тел.: (097) 409-19-30

Поділитися посиланням: