Ми здатні змінити хід історії

18 Вересня 2008 09:49

Сучасний філософ Бодрийар написав, що все вже було у світі і ми можемо лише повторити… Та молодість здатна порушити певні закони.

«Поки ваше покоління не прийде до влади, в Україні нічого не зміниться» – саме так звернувся до студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом екс-міністр закордонних справ України Геннадій Йосипович Удовенко на зустрічі у Дискусійному клубі.

 

Основними питаннями спілкування стали – міжнародні відносини, Україна в світі та проблеми, що існують у країні сьогодні. Така дискусія актуальна для сьогоднішньої молоді, що зростала вже у часи незалежності та має свої погляди на сучасну політику.

Геннадій Йосипович підкреслив, що над Україною знову нависає загроза знищення її як самостійної держави. Через розбрат у внутрішній політиці, нашу країну не сприймають серйозно у зовнішніх відносинах з іншими країнами. На думку політика, для України сьогодні головне – політична єдність, і молоде покоління має «об’єднувати українське суспільство навколо того, що Україна є великою державою». Геннадій Йосипович зазначив, що студенти мають вивчати історію, аби не повторити минулі помилки та стати справжніми професіоналами.

Окрім корисних порад, студенти Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса мали можливість поставити гостю Академії Геннадієві Удовенко питання, які їх хвилюють. А запитань було чимало та екс-міністр закордонних справ та доктор багатьох університетів України  жодного не залишив без відповіді. Адже треба виховувати сучасну політичну еліту – і молодь, що навчається у Міжрегіональній Академії управління персоналом є виразним її представником. Саме для цього керівництво МАУП і намагається частіше проводити такі зустрічі у студентському Дискусійному клубі.

 

Поділитися посиланням: