МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ

11 Серпня 2020 15:52

Уперше Міжнародний День молоді відзначився 12 серпня 2000 року. Ідея його заснування була запропонована ще у 1991 році молодими людьми, які зібрались у Відні (Австрія) на I сесії Всесвітнього молодіжного форуму системи Організації Об'єднаних Націй.

Мета цього заходу – зібрати молодь з різних країн світу задля висвітлення й розв’язання проблем молодих людей, їх захисту й свободи в міжнародному аспекті,  врахувати голоси молодого покоління й їх ініціативи в політичному, економічному та соціальному житті.

Хочемо привітати всіх юнаків та дівчат з усього світу з Міжнародним Днем молоді та побажати їм радості, душевного щастя та творчої наснаги. Нехай це свято відкриває Вам нові горизонти та перспективи. Не упускаючи можливостей, набувайте мудрості та сил. Завжди будьте прогресивними та йдіть уперед, підкоряючи нові вершини інтелектуального, соціального й духовного життя.

Бажаємо Вам, щоб Ви ніколи не боялись труднощів, приймали сміливі й розумні рішення, а Ваш довгий життєвий шлях був наповнений любов’ю і світлими спогадами. Нехай доля завжди дарує Вам яскраві промені і добрих людей на вашому шляху, і кожного дня зігріває теплом рідних й близьких вашому серцю людей.

Пам’ятайте, Ви, є відповідальними за сьогодення й майбутнє нашого світу. Тільки спільними зусиллями й перемогами Ви зможете посилювати сьогоднішні досягнення, зберігаючи Всесвіт, народ й людяність.

 

Президія Академії

Поділитися посиланням: