Про Академію

Меню

«Молодь повинна підставити плечі державі» - наголосив під час зустрічі зі студентами МАУП Володимир Яворівський

23 Лютого 2009 15:41

Традиційні зустрічі у Дискусійному клубі МАУП дають можливість студентам ближче познайомитися з видатними людьми нашого часу. Безцінний досвід і поради відомих науковців, вчених, політиків, культурних і громадських діячів допоможуть молоді розібратися у вирі бурхливого життя держави і суспільства. Цього разу гостем Академії став відомий український письменник, політик, народний депутат України, лауреат Державної премії України імені Т.Шевченка, Голова Спілки письменників України Володимир Яворівський.

Володимир Яворівський – один з тих людей, хто стояв біля витоків сучасної української політики. Ще 1989 року він був обраний депутатом СРСР, з 1990 року – народний депутат України, один з засновників Руху. Сьогодні, маючи за плечима величезний шлях розбудови держави, багато років наполегливої праці на ниві політики, він з гіркотою погоджується, що все було марне. Він називає Україну країною втрачених можливостей, адже за стільки років можна було досягти багато, однак – не скористалися шансом. Але попри все Володимир Яворівський залишається впевненим, що українці – сильна нація і вона досягне розквіту. У своєму зверненні до студентів Володимир Яворівський підкреслив: «Якби я не вірив, що ми виберемося з цього болота на твердь, я б цим не займався». Одним з пріоритетів сьогодні він бачить повернення довіри до влади. Як народний депутат Володимир Яворівський виступає за дочасні парламентські і президентські перевибори, і наголошує, що «сьогодні Україна – некерована країна без жодної вертикалі влади», а однією з найболючіших проблем українського політикуму називає «дуалізм влади».

Як і більшість прогресивної частини суспільства, Володимир Олександрович бачить у молоді майбутнє держави і закликає студентство не бути байдужими і пасивними, а навпаки намагатися впливати на розвиток держави, вести громадську роботу і активно торувати шлях у політику, де так потрібні молоді сильні особистості з чистим поглядом на життя держави і непохитними переконаннями.

Особливо цікавою частиною розмови стала дискусія під час відповідей на запитання студентів, що стосувалися ролі інтелігенції у розвитку держави, сучасних молодих політиків, майбутніх виборів, що повинні змінити життя у державі і нарешті ввести у владу сильних особистостей. Наприкінці щирої і цікавої розмови Володимир Яворівський побажав молоді завжди займати активну життєву позицію і не втрачати віри у свою державу.

Поділитися посиланням: