Про Академію

Меню

Молоді дипломати МАУП відвідали відділ культури Посольства Сполучених Штатів Америки

23 Грудня 2008 14:42

19 грудня студенти Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП - представники Молодіжного обєднання народних дипломатів Олексій Захарченко, Ольга Білобродська і Катерина Таранець у рамках проекту Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку «Кроки до відкриття світу» відвідали  відділ культури Посольства Сполучених Штатів Америки. На зустрічі були присутні Президент АСМБР Андрій Васильович Мельник, асистент радника з питань освіти Тетяна Котко, а також школярі з різних міст України. На початку зустрічі учасникам розповіли про Українсько-американські освітні програми, за якими українські студенти та школярі можуть навчатися за кордоном за рахунок американського уряду та взагалі про діяльність американських грантових організацій та програм в Україні.

Зустрічі була присвячена темі презентації себе як цікавого і перспективного спеціаліста. Практична лекція, на якій присутнім поетапно розповіли про те, як правильно скласти резюме, на що варто звернути увагу при оформленні такого важливого презентаційного матеріалу та коректно, але впевнено, представити себе. Не секрет, що саме резюме справляє перше враження про людину, яка починає пошук свого місця на ринку праці, і те яким буде це враження, залежить від рівня обізнаності людини про те, яку саме роботу вона прагне здобути, про потенційного роботодавця. Лекція справила чудове враження та викликала багато запитань, на які бездоганно та лаконічно відповіла лектор пані Тетяна Котко.

Наприкінці зустрічі представники Молодіжного обєднання народних дипломатів МАУП домовилися з організаторами про низку нових цікавих заходів за участю наших студентів та подальшу плідну співпрацю з Посольством. Студенти залишилися дуже задоволеними зустріччю, та вдячні Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку за надану можливість поспілкуватися і отримати безсумнівно цікаву і корисну інформацію, яка знадобиться їм у найближчому майбутньому.

Поділитися посиланням: