Молоді дипломати відвідали МЗС

31 Березня 2008 16:12

27 березня відбулася зустріч студентів Українсько-арабського інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса МАУП з представниками МЗС України. Попередньо передбачалася зустріч із заступником міністра іноземних справ, але оскільки він був у відрядженні за кордоном, студенти МАУП спілкувалися із заступником директора політичного департаменту МЗС Маркіяном Чучуком, який у своїй короткій доповіді ознайомив присутніх щодо основних напрямів діяльності міністерства, передбачених на 2008 рік. Заступник директора з міжнародних зв’язків Українсько-арабського інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса МАУП Н. Н. Юсеф та студенти Українсько-арабського інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса МАУП від імені Академії подарували музею при МЗС цінне видання видавництва МАУП «Видатні постаті України», і висловили бажання та зацікавлення у продовженні співпраці з МЗС для поглиблення знань і здобуття практичних навичок студентською молоддю, яка прагне реалізувати себе на дипломатичній ниві.

Окрім цього, студенти-країнознавці мали нагоду відвідати Музей історії української дипломатії, що працює при МЗС. Оглянувши експозицію та прослухавши змістовну й захоплюючу лекцію про тернистий шлях, який пройшла українська дипломатична служба від часу становлення – ще за часів Київської Русі – і до буремного сьогодення, студенти МАУП висловили свою щиру подяку співробітникам Міністерства за сприяння у справі формування нового покоління фахівців і за надану можливість здобути неоціненний досвід. Побажали працівникам МЗС і, зокрема, Тетяні Загребельній, яка провела для них цікаву екскурсію, творчої наснаги та плідної праці...

Ця зустріч у черговий раз засвідчила відкритість та зацікавленість зовнішньополітичного відомства до співпраці з громадськістю і молоддю, зокрема.

Поділитися посиланням: