Про Академію

Меню

Молоді фахівці – нові ідеї для бізнесу України

02 Жовтня 2009 09:49

Як відомо, Центр з організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками займається організацією практики студентів Президентського університету усіх спеціальностей, форм навчання та факультетів післядипломної освіти при МАУП, сприяє працевлаштуванню студентів та випускників Академії, налагоджує зворотній зв’язок зі випускниками Академії. Про новини від Центру розповіла Директор Центру з організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенія Ловецка.

-  Найближчим часом в Академії готується профорієнтаційна акція за підсумками роботи у минулому році, що мається на увазі?

Так, 9 жовтня у кіноконцертному залі «Україна» відбудеться конференція, якою ми підводимо підсумки організації практики для студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом у співпраці з Компанією «United Business Corporation» та її партнерами.

-  З якою метою проводиться цей захід?

Цією акцією ми прагнемо показати, що Академія готує висококваліфікованих фахівців, яких із задоволенням приймають на практику, де студенти можуть закріпити свої теоретичні знання, отримати досвід і проявити себе, показати свої здібності. Як правило, уже після проходження практики нашим випускникам пропонують роботу, і як не дивно, навіть з другого курсу. Під час цієї конференції кращі практиканти отримають відзнаки від роботодавців, з якими вони співпрацювали.

-  Скажіть, будь-ласка, з Вашого досвіду, які спеціальності користуються більшим попитом серед роботодавців?

Зараз найчастіше звертаються шукаючи спеціалістів банківської справи, майбутніх фінансистів, фахівців з управління персоналом, юристів і т.д.

-  Оскільки під час конференції будуть підведені підсумки роботи, чи можна говорити про статистику, скільки студентів пройшли практику за останній період?

За травень-червень 2009 року на практику було направлено близько 660 студентів денної форми навчання, які успішно працювали і отримували професійний досвід в державних організаціях та приватних компаніях. Студенти заочної форми навчання також звертаються до Центру і для них ми також знаходимо місце проходження практики за їх спеціальністю.

-  А чи є певні відгуки від студентів, Ви цікавитесь їхніми враженнями від проходження практики? Чи знадобилися їм теоретичні знання під час проходження практики?

Звичайно, теоретичні знання і практика це зовсім різні речі, і саме це, в першу чергу, помічають студенти, при проходженні практики. Спочатку їм звичайно важко, бо послухати лекції – це цікаво, а іноді навіть весело, а під час реальної роботи вони розуміють, що все набагато серйозніше і від студентського життя вони переходять у доросле. Вони не жаліються, а говорять, що під час практики побачили, що на них чекає у майбутньому. Іноді навіть бувають випадки, коли під час практики студенти усвідомлюють, що обрали не ту спеціальність, що певна робота надто складна для них, тобто практика допомагає перевірити свій вибір професії.

- Якщо зараз Центр підводить підсумки роботи, то напевне, вже існують нові плани і проекти?

9 жовтня у кіноконцертному залі «Україна» відбудеться конференція, якою ми підводимо підсумки організації практики для студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом у співпраці з Компанією «United Business Corporation» та її партнерами. Наступного року ми будемо підводити підсумки щодо співпраці з усіма компаніями та організаціями, з якими співпрацюємо. А також ми плануємо укласти договори з організаціями та компаніями в інших містах, щоб знаходити місця для проходження практики студентами, які навчаються у Києві, але проживають в інших містах. Таким чином ми оптимізуємо нашу роботу і розширюємо можливості для наших студентів.

Поділитися посиланням: