Про Академію

Меню

“Мотив для двох” – музика об’єднує всіх

15 Лютого 2010 10:56

Музика – мистецтво, що робить життя красивішим, яскравішим і романтичнішим, змінює настрій і переносить нас у часі і просторі, а ще об’єднує душі і серця людей. Наприкінці цієї сніжної і холодної зими у МАУП відбувся культурно-мистецький захід, який зігрів теплом і душевністю всіх учасників, а ще об’єднав студентів, викладачів, працівників у єдиний музичний колектив. За сприяння Департаменту поза навчальної роботи Міжрегіональної Академії управління персоналом, а також художнього керівника вокальної студії „Gloria” Анни Кольберт, було вперше організовано пісенний конкурс „Мотив для двох”. У конкурсі взяли участь дуети, до яких увійшли працівник та студент МАУП.

Перед початком змагання про участь у конкурсі висловився проректор з наукової роботи МАУП Микола Головатий: По-перше, якщо людина не вміє проявляти свої таланти і здібності, вивіряти їх на інших, вона багато в чому обкрадає себе. По-друге, кожній людині в житті потрібна відповідна доза адреналіну у будь-якому віці і в будь-якій ситуації. Лише плакатися на негаразди це одне, інша справа – стимулювати себе певною діяльністю. Як людина публічна, яка все життя звикла бути на людях і спілкуватися з людьми, я також не можу без пісні, як кожна нормальна людина. Співати для мене - природно, адже це наші українські витоки, це наша культура. Ми завжди мали пісні, як перший людський витвір, який презентує нас як націю. Найбільшу кількість пісень, різноманітних і складних має саме українство. Тому я й співаю. Для мене не принципово перемогти, головне показати своїй доньці, як бути публічною людиною, як робити це - активно, відповідально і професійно.

До фіналу вийшли тринадцять пар, які в ході концертної програми представили на розсуд суворого журі, а також численних глядачів, по дві композиції. До складу журі було запрошено: голову журі ректора МАУП Валерія Борисовича Захожая, заступника начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Вікторію Галайдюк, директора продюсерського центру Національної Академії культури та мистецтв Олену Линюк, викладача вокалу в школі естрадно-джазового мистецтва Людмилу Гайдай-Роскошну, солістку муніципального хору «Хрещатик» Оксану Дондик, віце-міс МАУП 2005 року Оксану Сологуб.

Журі було досить складно визначитися, однак вони врахували всі критерії відбору: динаміку або статику номеру, артистизм, наявність або відсутність хореографічного компоненту, експресію, складність номеру, а також харизматичність виконавців, надзвичайну енергетику, яку артист передає в зал.

„Нам усі виступи сподобалися, - висловився голова журі Валерій Захожай, - Під час конкурсу я переконався, що талант не буває однобоким, талант завжди багатогранний: студент, що добре вчиться, - гарно співає, кваліфікований викладач, виявляється не поганим актором, а проректор може бути не тільки полковником, але й королем”.

Тож результати цього феєричного свята пісні наступні.

У номінації „За волю до перемоги” перемогли учасниці з Придунайського інституту МАУП Олена Ложкіна та Ольга Задорожня, які виконали пісню англійською мовою. „Відкриттям конкурсу” стали представники Навчально-виховного комплексу „Престиж” при МАУП Алла Давидовська та Олексій Радіонов з яскравою композицією „Буратіно”, у якій, до речі, взяли участь і найменші учні Академії.

„Ми підготували виступ, аби показати, які талановиті діти у нас вчаться. Ми їх виховуємо і навчаємо. Тут ми показали, які в нас є таланти” – наголосила викладач зарубіжної літератури  ліцею „Престиж” Алла Давидовська, яка у конкурсній композиції виконала роль Мальвіни.

У номінації „Авторська пісня” кращими стали Лідія Коянєва та Мірзаголі Хусейн з авторською піснею „Жовті стрічки”. „Симпатії журі” належать учасникам з Економіко-правового технікуму при МАУП Ірина Андрійко та Максим Яровой, вони виконали пісню „Хуторянка”. „Симпатії глядачів” завоював дует Катерина Агафонова та Денис Денисенко, які повеселили глядацьку аудиторію жартівливою постановкою про Принцесу Забаву. „За краще виконання народної пісні”  - „Гуцулка Ксеня” та „О на горі два дубки” - було нагороджено студентку ІІ курсу ЕПТ при МАУП Крістіану Матвійчик та співробітника відділу охорони Анатолія Суботенка.

   

- Ми обрали українські народні пісні, тому що ми українці, це наші пісні, на мою думку це кращий вибір, - сказала Крістіна. А пан Анатолій додав: „Зараз молодь не дуже любить співати українські пісні, а от вона погодилася, і я дуже вдячний. У нас було не багато часу на підготовку, але наступного разу підготуємося краще”.

 

Звання „Дует-грамонія” отримали генеральний директор наукового інституту міжнародної освіти та управління Надія Чернуха та студент Сергій Свінцов, які виконали прекрасну ліричну пісню „Мама”. За оригінальне виконання відомої композиції «Пісня про студента» приз отримав дует з Інституту права – провідний фахівець кафедри комерційного та трудового права Олександра Котеньова та студент Віталій Чалий.

   

„За втілення сценічного образу” було нагороджено жіночий дует Інституту менеджменту та бізнесу головний фахівець з виховної роботи Таїсія Фомічова та Стелла Гусейнова, вони виконали пісню „Опять метель”.

Всі учасники продемонстрували талант, артистизм, прагнення до перемоги і подарували глядачам свято музики, співу і радості. Однак у кожному конкурсі є свої переможці і ними стали наступні учасники. ІІІ місце посіли начальник відділу соціально-виховної роботи Тетяна Колєснікова та студент Володимир Притула, чий виступ „Невдале побачення” став суцільним позитивом і одразу зачарував і зал, і журі. ІІ місце виборола пара – проректор з виховної роботи та довузівської підготовки Людмила Біжик та студент Андрій Кравченко, вони створили на сцені дуже переконливу та барвисту ілюстрацію мультфільму „Бременські музиканти”. І місце журі заслужено віддали найбільш елегантному дуету з Волинського інституту МАУП – керівник музичної студії Волинського інституту Інна Тузова та студент Віктор Міщук, у їхніх виступах головним був прекрасний вокал, а обрані пісні – ліричні, мелодійні – підкреслили талановите і натхненне виконання.

При виборі пісень ми керувалися їх емоційністю, для нас важливо було аби пісня викликала певні почуття і справляла враження. Ми дуже задоволені участю в конкурсі, всі учасники і організатори добре попрацювали, створили добрий настрій. В Академії завжди душевна і доброзичлива атмосфера, ми завжди намагаємося приїздити і виступати на таких заходах” – поділилася враженнями Інна Тузова.

   

Поза конкуренцією були учасники, які отримали Гран-прі конкурсу – студентка Марина Гарбуз та проректор з наукової роботи МАУП Микола Головатий – вони вразили артистизмом, вокалом, завзятістю і легкістю, органічні образи Короля та Принцеси з „Бременських музикантів” надовго запам’ятаються усім учасникам конкурсного вечора. Отримавши приз з рук ректора МАУП Валерія Захожая, Микола Головатий присвятив свій виступ доньці Оксані.

Свято завершилося, але залишились теплі спогади, яскраві враження і впевненість в тому, що наступного року буде продовження. Адже творчість, амбітність і прагнення до перемоги надихають на нові звершення, нові досягнення, нові проекти.

Поділитися посиланням: