Про Академію

Меню

На конкурсі «Мотив для двох» співали серцем і душею

19 Лютого 2015 09:47

«Музика - це стенограма емоцій» – писав всесвітньовідомий письменник Лев Толстой. А й справді – усіх емоції словами не виразиш, однак ноти пісні можуть передати майже все. І студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом вкотре це довели.

17 лютого в Академії відбувся щорічний пісенний конкурс «Мотив для двох». Цьогоріч участь у ньому взяли не лише студенти Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП, але працівники і вихованці НВК «Престиж» при МАУП, серед пар-учасників:  

 • студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Яна Засенко та співробітник  ЕПТ при МАУП Анатолій Суботенко;
 • заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри рекламного і виставкового бізнесу Інституту реклами Світлана Меркулова та студент Інституту реклами Володимир Любецький;
 • вихованка Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП Христина Зарицька та вчитель НВК «Престиж» Катерина Попович;
 • студент Інституту права Денис Приходько та начальник відділу культурно-естетичного  виховання департаменту позанавчальної роботи МАУП Тетяна Колеснікова;
 • доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права МАУП Віра Дутчак та студент Інституту права Дмитро Прудивус.

За традицією перед конкурсом студенти заповнюють анкети і описують у них найяскравіші факти свого життя. Тож деякими цікавинками з анкет поділилися ведучі із глядачами, представляючи кожну пару. Так, про дует Меркулова–Любецький стало відомо, що обидва виконавця люблять творчість Кузьми Скрябіна за його прямоту та глибину текстів. Саме тому учасники однією зі своїх пісень обрали «Старі фотографії» Кузьми, другою піснею став дует Крістіни та Привида із опери «Привид опери».

 

Тандем Зарицька–Попович  виконали «Батьки мої», присвячену усім рідним та шедевр із кінофільму «Мері Попінс» «Леди совершенство». У анкеті Катерина зазначила, що  для неї пісня є душею народу.

 

У парі Засенко-Суботенко, Яна прагнула спробувати себе у дуетному виконанні, тому конкурсанти обрали дві надзвичайно милозвучні українські пісні «Човен хитається» та «Ой рідня, моя рідня».

 

Дутчак-Прудивус здивували усіх складними композиціями з «рок-опери Юнона і Авось» «Я тебя никогда не забуду» та з опери «Наталка Полтавка» «Ой, під вишнею».

 

Справжню феєрію емоцій викликав дует Приходько-Колесникова. У своїй постановці і виконанні пісні із кінофільму «Буратіно» Тетяна та Денис перевтілилися у справжніх Лісу Алісу та Кота Базіліо. Їхня акторська майстерність настільки заворожила залу, що після виступу глядачі вибухнули шаленими оваціями. Друга дуетна пісня у пари була «Маленький принц».

 

Цього дня журі довелося неабияк важко попрацювати, адже усі виступи стали справжніми маленькими виставами. А оцінювало конкурсантів журі у такому складі:

 1. Микола Курко – проректор з навчально-методичної роботи МАУП, генеральний директор Президентського університету;
 2. Сніжана Похилько – викладач вокалу;
 3. Ірина Прокопенко – провідний викладач хору  та вокалу музичної школи № 13 ім. М.І. Глінки;
 4. Стелла Гусейнова – випускниця МАУП, золотий голос Аакадемії;
 5. Тетяна Зубро – випускниця МАУП, засновниця студії творчого потенціалу «LikeYou»;
 6. Руслан Бобир – голова студради МАУП.

 

Після довгих обговорень і дискусій члени журі оголосили результати:

 • «Приз глядацьких симпатій» здобув дует Світлани Меркулової та Володимира Любецького;
 • дипломом третього ступеня нагороджено Віру Дутчак та Дмитра Прудивуса;
 • диплом другого ступеня отримали Христина Зарицька і Катерина Попович;
 • диплом першого ступеня у Яни Засенко й Анатолія Суботенка;
 • «Гран-прі» конкурсі «Мотив для двох» 2015 року здобули Тетяна Колесникова та Денис Приходько.

Після конкурсу Тетяна та Денис поділилися своїми першими емоціями від перемоги: «Це неочікувано для нас, хоча ми дуже прагнули показати хороший виступ, щоб сподобалося нашим глядачам. Обрані конкурсні пісні допомогли нам показати таланти і проявити себе у акторській майстерності!».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: