Про Академію

Меню

Начальник ГУМВС України в м. Києві Олександр Терещук у Дискусійному клубі МАУП

17 Лютого 2015 15:48

Олександр Дмитрович виступив перед майбутніми юристами з лекцією на тему «Особливості кримінальної ситуації у місті Києві». Генерал-майор розповів студентам про нововведення в законодавстві, зокрема у Кримінальному процесуальному кодексі України, основні види злочинів у Києві, навівши певні статистичні дані по районах, та особливості методики розслідування. Кожне питання  Олександр Дмитрович не тільки розкривав у теоретичному плані, але й ілюстрував прикладами із власної практики.

 Під час лекції студенти МАУП ставили чимало питань лектору. Майбутні юристи цікавилися ситуацією з незаконно встановленими гральними автоматами по місту, кадровою ситуацією у столичній міліції та можливістю співпраці студентів із районними відділками, як у питанні проходження практики та і у веденні громадського контролю.

«Ми можемо співпрацювати з Академією. Я готовий попрацювати з кафедрами та розробити  разом з викладачами  теми та тематичні заходи для студентів-юристів, а також проводити лекції та семінарські заняття у МАУП» -зазначив Олександр Терещук.

Наприкінці зустрічі начальник ГУМВС України в м. Києві подякував всім присутнім за цікаві запитання та відзначив, що спільно з працівниками столичної міліції вони докладуть максимум зусиль, аби кожен громадянин міста жив з відчуттям повної безпеки.

Ольга Коробій

 

Поділитися посиланням: