Про Академію

Меню

«Найкращий спосіб дізнатися про вуз – це прийти, побачити самому і послухати викладачів»

22 Лютого 2016 13:44

20 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День відкритих дверей.

 З самого ранку  абітурієнти з батьками поспішали до МАУП.  Майбутні студенти вишиковувалися у величезні черги, аби подати документи та вступити до омріяного вишу. Усі охочі, хто завітав цього дня до Академії, могли ознайомитися із правилами прийому  до МАУП, дізнатися усі  тонкощі та особливості навчання в Академії від кваліфікованих фахівців та  поспілкуватися із студентами. Право, економіка, туризм, прикладне програмування, психологія, соціологія, менеджмент – саме цими спеціальностями цього дня цікавилися майбутні студенти. Ми запитали у абітурієнтів чому вони обрали МАУП:

«Привело сюди мене те, що тут дійсно управлінські спеціальності. Багато чув різних відгуків про цей навчальний  заклад. Однак найкращий спосіб дізнатися про вуз це прийти, побачити самому і послухати викладачів. Враження дуже хороші від зустрічі із фахівцями Академії, так що вирішив сьогодні, що вступатиму у МАУП», – розповів абітурієнт Артур.

«Мріяла з дитинства стати успішним юристом. Найважче у цій професії законодавство, яке міняється чи не щомісяця. Для юриста важливо все це знати. Подаю документи до Інституту права МАУП, щоб мати глибокі знання і практичні навики у сфері юриспруденції», – розповіла абітурієнтка Марина.

Усім бажаючим цього дня була проведена екскурсія територією, на котрій кожен міг ознайомитися із структурою Академії та поставити цікаві питання. Крім того учні шкіл змогли пройти профорієнтаційне тестування, яке допомогло виявити схильності абітурієнтів до тієї чи іншої професії. За словами керівника Центру психодіагностики і консультування МАУП Наталії Ревуцької такі тести допомагають особистісному розвитку дитини:

«За допомогою комп'ютерного комплексу «Профорієнтатор-UA» ми отримуємо графічний профіль учня, що відображає  його інтереси, здібності, якості. На основі цих даних респонденту  видається діаграма, яка показує напрямки для профільного навчання, а також список сучасних професій рекомендованих відповідно його інтересам. Таким чином ми знаходимо оптимальні варіанти професійної спрямованості підлітка».

Вступникам, які цього дня завітали до Академії, було надано знижку на навчання у розмірі 20%.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: