Про Академію

Меню

Наприкінці року Академія підвела підсумки ІІ Спартакіади серед студентів

21 Грудня 2010 14:44

Ось і завершилася Спартакіада, яку вже другий рік поспіль Міжрегіональна Академія управління персоналом проводить серед своїх студентів. Протягом усього року представники всіх навчальних підрозділів змагалися за звання кращого у різних видах спорту: футбол, волейбол, плавання, настільний теніс та шахи. І тепер, відповідно до  результатів, з рук директора департаменту фізичної культури і спорту Мирона Ільницького та проректора з виховної роботи та довузівської підготовки Людмили Біжик, переможці останніх турнірів в урочистій атмосфері отримали заслужені медалі та кубки.

Відомо, що спорту та фізичному вихованню у Академії відводять значне місце, викладачі всіляко сприяють студентам, які прагнуть до гармонії у фізичному та інтелектуальному розвитку. Тим паче, що багато представників молодіжної громади МАУП займаються спортом професійно. Задовго до заснування Спартакіади тут проводилися змагання з багатьох видів і нині ці заходи лише перейшли до наступної, логічної сходинки свого розвитку.

Спартакіада проводиться з 15 лютого по 20 грудня. Форма проведення визначається оргкомітетом, до складу якого входять представники структурних підрозділів Президентського університету, Всеукраїнського університету, департаменту фізичного виховання та спорту, кафедри фізичної культури. Суддівська колегія Спартакіади складається з головного судді в особі проректора з наукової роботи Миколи Головатого, головного секретаря - проректора з виховної роботи та довузівської підготовки Людмили Біжик та суддівської колегії з окремих видів спорту.

Своїми враженнями від проведених змагань ділиться завідувач кафедри фізичного виховання Олена Поляничко: «Боротьба в цьому році була дуже жорсткою та цікавою. Найскладнішими виявилися змагання з плавання, оскільки в Академії немає власного басейну і довелося виступати водночас як у змаганнях серед ВНЗ Голосіївського району, так і у внутрішніх. Але в цьому є і плюс, думаю, студенти в таких екстремальних умовах зрозуміли, що до змагань необхідно готуватися, працювати над собою, оскільки одним лише бойовим запалом перемогу не здобудеш».

Та складнощі не злякали наших студентів і не завадили їм здобути призові місця на змаганнях районного рівня, що проходили на базі Інституту харчової промисловості.  

Відкрив урочисту церемонію нагородження Мирон Ільницький, оголосивши особисті результати та командні заліки у змаганнях з плавання. Отже, в особистому заліку серед юнаків третє місце посів Володимир Дудка (Інститут права імені князя Володимира Великого (ІП)), друге - Владислав Артеменко (Економіко-правовий технікум при МАУП (ЕПТ)), а пальму першості розділили між собою Олександр Карєв (Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги  (ІМЕФІТ)) та Олексій Іщенко (Україно-Арабський Інститут менеджменту і бізнесу ім.Б.Хмельницького (УАІМБ), який став кращим у плаванні батерфляєм.

Серед дівчат призові місця розподілилися наступним чином. Бронзою нагородили Дарину Божкову (Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса (УАІМВЛ)), сріблом - Ірину Бобровицьку (ІМЕФІТ) і золотом – Катерину Істоміну (ЕПТ). Дівчина прийшла до фінішу із значним відривом у часі і, таким чином, за її допомогою Економіко-правовий технікум виборов у командному заліку перше місце, друге присудили команді Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги і третє – Інституту права імені князя Володимира Великого.

Наступними свої заслужені медалі та грамоти з рук Мирона Йосиповича отримали учасники змагань з настільного тенісу. Серед хлопців ІІІ місце посів Роман Ступаєв (ЕПТ), ІІ - Ігор Черненко (УАІМБ) і першою ракеткою Академії став Євген Беба (ІП).

«Цікаво, що перше та друге призові місця у змаганнях з настільного тенісу вибороли хлопці, які переважно займаються футболом та грають у команді «МАУП-Єдність», - звертає нашу увагу Олена Поляничко. - Радує, коли спортсмени сильні не лише у своєму виді спорту, а й демонструють чудові результати у інших видах».

В турнірі серед дівчат місця були розділені таким чином: ІІІ місце – Альона Кондратович (ІП), ІІ місце - Дар’я Тищенко (УАІМБ) і І - Ірина Кушнір (ЕПТ). За підсумками проведених двобоїв, третє місце у командному заліку здобув Україно-Арабський Інститут менеджменту і бізнесу ім.Б.Хмельницького, друге - Економіко-правовий технікум, перше - Інститут права імені князя Володимира Великого.

Дещо відрізнялися результати турніру з шахів, які змінили першість команд у загальній турнірній таблиці. До змагань по шахам студенти довго готувалися, наполегливо тренувалися. Тож, третє місце поділили Аліна Головатенко (ІП) та Артем Шишков (УРІМБ). Другу позицію посіли Софія Нікішина (ІСН) та Михайло Мелкумян. Першими стали Яна Ляховська та Вадим Михайличенко з Економіко-правового технікуму при МАУП.

„У порівнянні з попередніми результатами Спартакіади можна сказати що лідери змінюються. Важко зберегти лідерство, оскільки приходить нове покоління, тренуються ті, кому не вдалося зайняти призові місця минулого року. Головне, що зберігається активність та зацікавленість до змагань, приходять не лише учасники а й вболівальники та підтримують своїх друзів, - розповідає Олена Поляничко.

Дуже активними цього року були іноземні студенти. Ті, хто наважився вступити до боротьби настільки щиро та повністю віддавалися грі, що можна ставити їх у приклад.

Наступну Спартакіаду відкриють навесні змагання з аеробіки. Дівчата вже зараз активно готуються до виступів, ще з вересня кожна дівчина, яка має намір показати себе, наполегливо тренується та розробляє програму виступу.

Після вручення Олена Миколаївна поділилася враженнями від змагань: „Під час Спартакіади ми, увесь викладацький склад, кафедри фізкультури, настільки переживаємо за всіх учасників, що важко миритися з програшами. Проте, хочу від імені усіх викладачів  побажати сили боротися до кінця, бути наполегливим, не занепадати духом та щирої волі до перемоги. Ті, хто не переміг на першому курсі мають ще можливість завоювати свою першість згодом”.

Досягнення своїх підопічних прокоментував і викладач фізичної культури Економіко-правового технікуму при МАУП Юрій Піскун: „Наш технікум завжди із задоволенням бере участь у всіх змаганнях і в деяких видах спорту ми перемагаємо. У минулі роки наші студенти тричі ставали переможцями змагань з настільного тенісу, в 2010-му, нажаль, не вдалося утримати лідерство – ми посіли третє місце. Такі ситуації досить важко переживаються, оскільки студенти від технікуму наймолодші, в середньому їм по 15-17 років. В такому віці перемоги і поразки сприймаються більш емоційно і щиро, в них більше азарту та дитячого запалу. Тому після змагань я їх довго заспокоював і пояснював, що програш необхідно сприймати як досвід і робити позитивні висновки. Особливо складно було змиритися через те, що напередодні наша команда перемогла у турнірі Голосіївського району. Наші студенти завжди прагнуть брати участь в усіх заходах, постійно рвуться у бій, ми завжди йдемо на зустріч їх ініціативам. У цьому ми відчуваємо підтримку департаменту фізичного виховання, за це їм дуже вдячні”.

Тренер команди ЕПТ особливо відзначив появу в команді нового лідера: „В цьому році до нас прийшла навчатися Катерина Істоміна - майстер спорту з плавання. Її поява суттєво покращила загальнокомандний результат, і саме завдяки їй ми посіли перше командне місце”.

Підсумки Спартакіади підвів і Мирон Йосипович: „Спортивний рік в МАУП був дуже вдалим. Про це свідчать ті перемоги, що здобули наші студенти як на внутрішньо-академічному, так і світовому рівнях”.

Наприкінці урочистостей проректор з виховної роботи Людмила Біжик щиро привітала всіх призерів, побажала спортивних успіхів і запросила завітати на щорічний Студентський Зимовий бал, що відбудеться 22-го грудня.

Поділитися посиланням: