Про Академію

Меню

Народний ансамбль танцю «Перлина» виступив на святі Дня міста Хмельницького

05 Жовтня 2011 15:02

24 вересня народний ансамбль танцю «Перлина» взяв участь у святкуванні 580-річчя з дня заснування міста Хмельницького.  Традиційно відомий танцювальний колектив МАУП був запрошений директором Хмельницького  інституту МАУП Леонідом Білим і з гідністю представив Академію на концертних площадках міста. В ході свята на головній площі відбувся святковий парад, в якому щороку у святковій ході беруть участь усі освітні заклади міста.

Після урочистої ходи центральною вулицею ансамбль виступив на одній з площ міста, виконавши сім танцювальних композицій, зокрема, «Привітальний», «Молодичку», «Гопак», «Циганський», «Польку» та інші. Як завжди, танцювальний колектив Академії полонив усіх присутніх на святі яскравістю, енергією молодості і щирістю виконання. До речі, разом з «Перлиною» у концерті взяла участь студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Яна Пилипчук, яка попри юний вік та незначний досвід виступів перед великою аудиторією  виступила дуже вдало.

Своїми враженнями від поїздки поділився  художній керівник ансамблю «Перлина» Андрій Науменко:

- Хмельницький – дуже приємне місто і люди тут дуже привітні. Особлива подяка керівництву Хмельницького інституту МАУП. Вже другий рік поспіль з ініціативи Леоніда Білого ми беремо участь у святкуванні Дня міста, та представляємо Міжрегіональну Академію управління персоналом, це велика честь для нас.

- Ви задоволені виступами своїх вихованців?

Так, у  цьому році було дуже багато глядачів і виступ на такому святі був дуже відповідальний, але колектив доклав максимум зусиль та гідно представив Академію. Для себе я відзначив, що ансамбль з кожним виступом набирає професіональних обертів. Хлопці та дівчата самі вже відчувають свій  досвід та здатні  контролювати будь-які позаштатні ситуації на сцені.

 Особливо Андрій Олександрович відзначив творчу роботу костюмера та начальника відділу культурно-естетичного виховання і  студентського туризмуМАУП Оксани Артурівни Науменко. Різноплановість костюмів, витриманий стиль, кропітка робота у підборі елементів декору  викликали захоплення глядачів і навіть просто перехожих, а це найкращий показник хорошої роботи.

Як загалом пройшов концерт?

Від перебування у Хмельницькому  залишилось дуже приємні враження, маємо надію, що і  в наступному році знову будемо запрошені на свято міста. Хочу сказати, що на тлі проведення такого масштабного свята, наш студентський колектив проявив себе як гідні представники управлінського вузу і  підтвердили, що  в МАУП  навчають правильно організовувати та керувати. 

Окрему подяку керівник ансамблю висловлює  Голові Наглядової ради Георгію Щокіну та заступнику Голови Наглядової ради Ростиславу Щокіну, за  сприяння в організації гастролей і можливість ще раз довести на сцені, що Міжрегіональна Академія управління персоналом -  один з найкращих управлінських навчальних закладів у нашій країні.

Поділитися посиланням: