Про Академію

Меню

Народний ансамбль танцю «Перлина» відсвяткував своє шестиріччя

12 Грудня 2011 09:58

„У колі друзів” – так назвали свій щорічний звітний концерт учасники „перлини” – відомого танцювального колективу Міжрегіональній Академії управління персоналом. Народний ансамбль танцю «Перлина» відзначив шість років свого існування, як завжди подарувавши усім своїм прихильникам неймовірний заряд позитиву і святкового настрою. Цього разу володарі InternationalFriendshipAwardІІ Міжнародного фестивалю народних танців у Китаї засяяли на сцені рідного вузу в кіноконцертному залі «Україна». Танцювальне шоу було дуже цікавим та вибухово-енергійним, крім того учасники виходили на сцену у режимі нон-стоп. Сузір’я народних танців цього разу складалося з вже знаних прихильникам і нових композицій: Бубнарський, Горлиця, Молодичка, Гопак, Тірольський та інші танці викликали захоплення кожного присутнього на святі.

Вже традиційно на кожному святі художній керівник колективу нагороджує танцівників за їхню наполегливу роботу над собою та творчі злети. „Міні Оскара” за найкраще технічне виконання танцювальних номерів одержала Катерина  Медведєва, за артистизм „Міні-Оскар” отримав Олексій Сирейщиков. Шляхом голосування усіх учасників ансамблю нагороду «Визнання» отримала Анна Дорошенко.

Почесне звання учасника колективу отримали такі новачки: Анастасія Кравченко, Дарина Вулицька, Ольга Матвєєва, Ірина Онопрійчук, Дмитро Панченко, Юля Федосова, Дарина Томко. З дебютом привітали молодих танцювальних зірочок: Анастасію Сіроткіну, Катерину Гроссу, Надію Ларіну.

Після усіх виступів на сцену запросили близького друга колективу, проректора з виховної роботи та довузівської підготовки Людмилу Біжик, яка привітала винуватців свята від імені Наглядової ради Академії, ректорату та висловила свої найщиріші побажання: «Ваш ансамбль – це позитивна енергетика, яка йде від вас, і яку сьогодні отримав кожний присутній на святі. Кожного дня, приходячи на репетицію, ви отримуєте від вашої роботи задоволення. Майже всі танцювальні колективи працюють аби заробляти цим гроші, але я точно знаю, що ваш мотив глибший – живе спілкування та вірні друзі поряд. Бажаю вам, щоб танець залишився у ваших серцях назавжди». Проректор висловила слова вдячності та вручила подяки хореографу колективу Катерині  Вулицькій, костюмеру ансамблю Оксані Науменко, художньому керівнику Андрію Науменку та керівнику дитячої танцювальної студії при НВК „Престиж” Марії Полешко. Крім того, Людмила Біжик  привітала учасника колективу Андрія Кравченка з днем народженням і вручила йому грамоту за багаторічну участь у громадському житті Академії.        

Концерт до шестиріччя народного ансамблю «Перлина» пройшов під враженням  захоплення від роботи колективу, щирості і артистизму виконавців та професіоналізму наставників. Як завжди, „Перлина” подарувала кожному присутньому неймовірно красиві танці, теплі слова, емоції та дружню атмосферу вечора.

Тож побажаємо колективу постійного розвитку та великих досягнень у світі  танцювального мистецтва.

Поділитися посиланням: