Про Академію

Меню

Народний депутат Володимир Олійник зустрівся зі студентами МАУП

29 Вересня 2011 13:08

Міжрегіональна Академія управління персоналом постійно запрошує на розмову з молоддю Академії активних політичних, культурних діячів України, які є сучасними творцями нашої держави. Спілкування з такими людьми дає студентам неоціненний досвід та стимул до навчання та професійного розвитку для будівництва міцної держави у майбутньому.   

Вересневого дня на розмову до студентства МАУП завітав шановний гість, народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  Володимир Миколайович Олійник.  

Першочерговою темою розмови були питання, які стоять перед вищезазначеним Комітетом: «Зараз постала необхідність реформування кримінальної юстиції, а це всіх правоохоронних органів. Ми маємо на увазі, змінити правила, за якими працюють правоохоронні органи, відбувається підбір кадрів, фіксація доказів, працювати за більш сучасними методиками та технологіями тощо. Ми повинні використовувати світові напрацювання для того, щоб модернізувати органи правопорядку. Головне, що є мета, а досягнення її має бути творчим процесом, яке будуть виконувати професійні люди, націлені на реформу». Гість розказав присутнім про новітні зміни в сусідніх державах, зокрема європейських, та про їхній рух до міцної та процвітаючої системи управління.

На думку народного депутата, реформувати потрібно не тільки правоохоронну галузь, але й економічну, щоб були робочі місця, інвестиції тощо.

Олійник висловив свої думки з приводу ризику повторення загальносвітових кризових явищ, але й переконання щодо можливостей уникнення їх шляхом активних та правильних дій, направлених на поліпшення становища держави.

Майбутнім юристам народний депутат сказав декілька напутніх слів: «Бути суддею – це не тільки знання прав, а й високоморальні якості людини, яка хоче працювати чи очолювати цю гілку влади. Це вміння володіти своїми емоціями».

На згадку про цікаву зустріч зі студентством Академії ректор МАУП Анатолій Подолякавручив гостеві книги видавництва МАУП.

Поділитися посиланням: