Про Академію

Меню

Науково-педагогічне стажування з юридичних наук (м. Лодзь, Республіка Польща)

12 Жовтня 2021 14:11

Шановні колеги, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої юридичної освіти!

Запрошуємо на міжнародне науково-педагогічне стажування «Європейські нововведення в системі сучасної юридичної освіти і професійної культури юристів» м. Лодзь, Республіка Польща

15 листопада – 26 грудня 2021 року

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.

Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та збірник тез науково-методичних доповідей.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно Наказу МОН України No 322 від 17.03.2021), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Форма участі: дистанційна.

Мова тез доповідей: польська, англійська, українська.

Деталі за посиланням: https://cuesc.org.ua/anonsi/internship_wsbw_law/

Поділитися посиланням: