Про Академію

Меню

Науково-практичний круглий стіл «25 річниця Конституції України: історія та сучасність»

18 Червня 2021 14:46

18 червня 2021 року в Навчально-науковому інституті права імені князя Володимира Великого відбувся науково-практичний круглий стіл на тему «25 річниця Конституції України: історія та сучасність».

З привітанням учасників круглого столу та доповіддю виступив заступник директора ННІП, кандидат юридичних наук, доцент Тимошенко Юрій Петрович.

Професор кафедри теорії держави і права та конституційного права ННІП Веклич Владислав Олександрович дослідив питання корупції, які регулюються Конституцією України.

Про історичну ретроспективу Конституції України зробила наукову доповідь доцент кафедри цивільно-правових дисциплін та міжнародного права ННІП Басова Ірина Сергіївна.

Прес-секретар МАУП Литвиненко Валентина доповідала на тему «Правовий статус засобів масової інформації в Україні».

Про принципи та функції Конституції, її юридичні властивості підготувала наукову доповідь провідний фахівець відділу позанавчальної роботи МАУП Чередниченко Радмила.

Голова Студентської Ради Академії та студент ННІП Лопусевич Володимир розповів про порядок реалізації Конституції України.

Також з науковими доповідями на науково-практичному круглому столі виступили студенти ННІП права ім. князя Володимира Великого, зокрема Коломійченко Андрій на тему «Тлумачення Конституції і законів України Конституційним Судом» та Корениха Анастасія на тему «Конституційне тлумачення організації державної влади».

Поділитися посиланням: