«Нігерія: країна контрастів»

21 Листопада 2013 16:08

21 листопада у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулась лекція професора Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Олександра Кормана «Нігерія: країна контрастів». Лекція стала звітом професора про поїздку до Федеральної Республіки Нігерія та про участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблема розбудови країн Африки в ХХІ ст.».  

Цього дня у конференц-залі зібралися студенти усіх інститутів Президентського університету та технікумів при МАУП. Лектор поділився міжнародним досвідом спілкування із закордонними науковцями та розповів про особливості культури Нігерії. Професор Корман підіймав питання:

·        зацікавленості нігерійської сторони в перейнятті досвіду інших країн світу;

·        поділу народу на бідних та багатих;

·        особливостей політики влади щодо розвитку своєї країни;

·        системи освіти у Федеральній Республіці Нігерія;

·        соціокультурного життя народу;

·        інфраструктури країни.

Родзинкою лекції стала ілюстрація фотокартками із Нігерії кожного факту, який наводив оратор, на широкому екрані. Так, наприклад, професор за допомогою лише одно фото із написом «Бідність та багатство існують поряд» проілюстрував наскільки контрастно живуть бідні люди в порівнянні з багатими у цій країні. Цікавою стала розповідь лектора і про традиційну їжу жителів Африки.

Наприкінці лекції Олександр Корман відзначив, що Україні слід повчитися переймати досвіт Нігерії у пошуках найкращих технологій та цікавих ідей для розвитку країни. «Ви є новим поколінням після радянської влади. Від вас залежить майбутнє нашої країни. Через два покоління вже нічого не можна буде змінити. Дійте» – закликав професор студентів МАУП.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: