Про Академію

Меню

МАУП оголошує набір на курси польської мови!

07 Вересня 2021 14:15

Хочете брати участь у стажуваннях та стипендіальних програмах у Польщі, а також навчатися у польських закладах вищої освіти, які є партнерами МАУП? Або ж, можливо, просто хочете вивчити цю європейську мову для більших можливостей у майбутньому? Опанувати польську мову тепер просто!

МАУП запрошує на курси польської мови, де вже за 6 місяців ви володітимете мовою на базовому рівні А2. Заняття тривають усього 2 дні на тиждень (понеділок та середа) по 2 години, тож вчитися у такому темпі буде комфортно.

Вартість за всі 6 місяців навчання на курсах становить 8100 грн. У цю суму входять електронні підручники та навчальні матеріали для вивчення польської мови.

Навчання розпочнеться вже у жовтні, тож поспішайте записатися на курси! Якщо ж не можете зібрати всю потрібну суму, є можливість оплати двома частинами.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Центру координації наукових видань та розвитку міжнародного співробітництва МАУП або за тел.: +380968814782 (директор Центру — Людмила Миколаївна).