Про Академію

Меню

Онлайн-конференція з Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини

08 Грудня 2021 16:55

З нагоди 73-ї річниці прийняття Загальної Декларації прав людини в Міжрегіональній Академії управління персоналом за ініціативи Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини відбулася онлайн-конференція.

Відкрили конференцію Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко та Керівник експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України Алла Рибалко.

На сьогодні дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. Під час онлайн-зустрічі було окреслено актуальні проблеми у сфері дотримання прав людини. Зокрема, заступник директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Олена Коновалова представила до уваги слухачів виступ на тему: «Переваги офіційного працевлаштування на роботу та щодо ризиків у зв’язку з незалежним оформленням трудових відносин».

Начальник відділу права на освіту та культуру Департаменту моніторингу соціальних прав  Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олена Міцерук детально ознайомила присутніх з інформацією щодо Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Про додержання прав людини і громадянина на медичну допомогу та охорону здоров’я під час запровадження протиепідемічних заходів розповів Віталій Легков, начальник відділу права на охорону здоров’я Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини. 

Окрема частина конференції була присвячена демонстрації відеоролика «Мовчазний сигнал про допомогу», наданого Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій.

Поділитися посиланням: