Про Академію

Меню

Останній дзвоник пролунав для випускників Ліцею МАУП

27 Травня 2011 14:21

 На веснянім видноколі
Зайнялася вже зоря.
І в Ліцеї нашім свято –
День останнього дзвінка.
 Є святкових днів багато
На листках календаря,
І між ними наше свято –
День останнього дзвінка.

27 травня продзвенів останній дзвоник у всіх учбових закладах країни. Міжрегіональна Академія управління персоналом також привітала своїх випускників з цим урочистим та зворушливим святом. В кіноконцертному залі МАУП востаннє пролунали для випускників Ліцею МАУП шкільні мелодії. Навчальний рік позаду, попереду незвідане самостійне життя.  Під аплодисменти глядачів та урочисті фанфари у залі зявилися випускники 11-х та 9-х класів.

Перше слово надали заступнику директора Ліцею МАУП Людмилі Шелест, людині яка була завжди поруч з випускниками та несла відповідальність за всі їх успіхи та невдачі. Заступник директора привітала своїх вихованців з цим урочистим днем, подарувавши багато теплих слів та щиро побажала попутного вітру у вітрила кожному випускникові.

Після проголошення наказу про переведення учнів у наступний клас та випуск одинадцятикласників кращих учнів нагородили похвальними листами за особливі досягнення у навчанні. Також цього дня похвальними грамотами були нагороджені переможці олімпіад, МАН, кращих знавців, учасників спортивних змагань. З рук заступника директора похвальні листи  отримали і батьки учнів за великий внесок у виховання дітей.

Привітати випускників вийшли на сцену молодші колеги. Учні 9-го та 5-го класів підготували привітання у вигляді віршів. Продекламувавши поезії, діти щиро вітали та бажали світлого майбуття і щасливої дороги у дорослому житті.     

Талановита молодь Ліцею подарувала всім присутнім у залі частинки своїх сердець, зокрема, у вигляді ліричних пісень від молодої співачки Владлени Шапкіної та чотирьох танцюристів з танцем C-Walk.

Під мотив пісні Тараса Петрененка «Україна» двоє учнів Ліцею пронесли останній дзвоник 2010-2011-го  навчального року, звуки якого знаменували закінчення шкільного життя для випускників Ліцею МАУП, більшість з яких стануть невдовзі студентами інститутів Академії.

Бажаємо нашим випускникам досягти омріяних вершин та реалізувати усі плани у їхньому щасливому самостійному майбутньому!

Тетяна Журкович

Поділитися посиланням: