Про Академію

Меню

Освіта в Україні очима депутата Віталія Курило – у МАУП пройшло чергове засідання Дискусійного клубу

24 Лютого 2012 10:08

Міжрегіональна Академія управління персоналом продовжує традицію приймати почесних гостей у студентському дискусійному клубі, до якого нещодавно вдруге завітав народний депутат України (партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), президент Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Віталій Семенович Курило.

На початку зустрічі проректор з наукової роботи МАУП Микола Головатий привітав усіх, хто прийшов на зустріч та представив гостя: „Сьогодні мені надзвичайно приємно відрекомендовувати у цьому залі Віталія Семеновича, як унікальну людину, політичного діяча, вченого, історика та ректора одного із найкращих в Україні університетів.  Наш гість прекрасно розуміє, що всі, хто його буде зараз слухати – це ті люди, яких треба підготувати до життя, ось саме цим і займається наш гість, залишаючись на посаді ректора”.

Депутат розпочав свій діалог зі студентами з розповіді про своє бачення вирішення тих питань, якими він займається: «Я вхожу до комітету з питань науки й освіти, займаюся розробкою законопроектів та очолюю підкомітет з вищої освіти. Тому тема розвитку вищої освіти в Україні мені близька і саме з неї я би хотів розпочати наш діалог».

Свій виступ гість повів у напрямку дискусії, які ведуться навколо закону «Про вищу освіту». На його думку, цей закон вже застарів та не відповідає новітнім тенденціям у навчальній сфері, які є на сьогоднішній день актуальними, тож потрібно було б привести до ладу наше законодавство, провести реформи, організаційні процеси у державі, аби вивести всю цю систему на європейський рівень: «Ми повинні робити прориви в певних галузях та сферах, розвивати свої сильні сторони. В Україні є серйозний та перспективний кадровий потенціал, який потрібно підтримувати та розвивати, а це допоможе нам утримувати нашу освіту на високому рівні». 

Віталій Курило поділився своїми враженнями про освітню базу, яку пропонує Міжрегіональна Академія управління персоналом. Він зазначив, що Академія надає якісну освіту,  яка забезпечить хорошу роботу, високу заробітну платню та кар’єрний розвиток у майбутньому.

  

Студенти уважно слухали гостя, який оперував цінними фактами в освітній сфері, бо ця тема  близька усім, хто ступив на стежку навчання та здобуття вищої освіти, яка б відповідала європейським критеріям та забезпечила вдале працевлаштування та гідну роботу з хорошим прибутком.

Поділитися посиланням: