Меню

Перемоги студентів Донецького інституту МАУП на турнірі з рукопашного бою

15 Травня 2012 14:26

Академія активно сприяє розвитку фізичного виховання і спорту серед студентської молоді. Вихованці МАУП, як у столичному осередку, так і в регіональних підрозділах досягають значних успіхів у різних видах спорту на всеукраїнському на міжнародному рівнях.

16-17 березня 2012 року у місті Дальфсен (Нідерланди) проходив 22-й міжнародний турнір класу „А” з рукопашного бою. У турнірі виступали 1500 учасників з 18 країн світу. У складі збірної команди Україні, яка налічувала 39 спортсменів, в змаганні взяв участь студент Донецького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом Іван Семочкін, який став чемпіоном.

У квітні 2012 року проходив Відкритий Чемпіонат Донецької області з рукопашного бою, на якому студент Донецького інституту МАУП Іван Семочкін завоював дві медалі (І місце у категорії дозований контакт і IIмісце у семі - контакті). У свою чергу у ваговій категорії+85кг студент Донецького інститутуМАУП Стас Сивоконенко посівIII місце.

Вітаємо наших студентів і бажаємо нових спортивних досягнень!