Про Академію

Меню

Перші кроки новообраної Студентської ради МАУП

06 Жовтня 2015 12:03

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися вибори голови та членів Студентської ради. І вже з перших днів перебування на своїх посадах студентський актив Академії почав плідно працювати.

Так голова Студради МАУП Дмитро Зубрицький за тиждень вже встиг відвідати 2 заходи. В кінці вересня Дмитро взяв участь у Всеукраїнському форумі «Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ ст.», котрий проходив на базі Хмельницького національного університету. Програма форуму була надзвичайно насиченою та передбачала проведення цілого ряду семінарів та тренінгів. Зокрема, молодіжні лідери з понад 50 вищих навчальних закладів України, отримали нові знання та навики щодо ефективного командотворення, постановки завдань та цілей. В рамках форуму відбувся VI Конгрес Національного Студентського Союзу, на якому було заслухано звіти членів Виконавчого комітету та голів Координаційних рад. В останній день заходу голова наглядової ради Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович презентував учасникам форуму програму благодійного фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну». Окрім того делегати форуму обговорили підготовку примірного положення про орган студентського самоврядування вищого навчального закладу, а також питання соціального забезпечення молоді. По завершенні заходу усі учасники отримали сертифікати про участь. 

Другим заходом, який відвідав новообраний голова Студради МАУП, стало обговорення типового Положення про органи студентського самоврядування, яке проходило у Київському міському будинку учителя 29 вересня. Обговорення було організоване Українською асоціацією студентського самоврядування.  Метою заходу було допомогти представникам студентства розробити власні документи у відповідності до чинного законодавства, якими вони керуватимуться в подальшій роботі.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: