Про Академію

Меню

Перший випуск магістрів за спеціальністю «Країнознавство» в Інституті міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса

24 Травня 2011 14:06

Під звуки студентського гімну Гаудеамусувідкрилися урочисті збори, присвячені врученню дипломів студентам стаціонарної форми навчання   Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса за спеціальністю «Країнознавство».

До складу почесної президії увійшли: директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, доктор педагогічних наук, професор МКА Надія Миколаївна Чернуха, заступник директора з міжнародних зв’язків – кандидат технічних наук Нахля Наймівна Юсеф, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Іван Іванович Дахно та доктор філософії в галузі освіти Ірина Олександрівна Шестопалова.

Директор Інституту  Надія Миколаївна переповнена почуттями радості та гордості  щиро привітала випускників з цим святом: «Сьогодні знаменний та світлий день, дуже хвилююче свято, тому що - це перший випуск магістрів зі спеціальності «Країнознавство». Вдвічі приємно, що я починала працювати з вами як просто викладач. Хочу сказати, що ваша група дуже цікава і сильна. Кожен з вас йшов своєю доріжкою у навчанні, але кожен з вас - це самодостатня особистість. Дипломи магістрів, п’ять з яких - з відзнакою – це вищий показник якості освіти. Я хочу, щоб вам запам’ятався цей день, щоб у вас було успішне життя, і щоб ви поверталися в стіни AlmaMater, де вам завжди будуть раді».

До привітального слова долучився Іван Дахно, поділившись з випускниками своїм життєвим досвідом та дав декілька корисних порад для майбутнього професійного зросту кожного магістранта: «По мірі того, як на вашому життєвому лічильнику будуть набігати все більше і більше років, ви будете згадувати сьогоднішній день, переконуючись в тому, що кращих років, аніж студентських не було. Ще багато років ви будете молоді, отож радійте цьому життю і штурмуйте вершини науки, бо, як кажуть, верхньої планки тут немає»  

Путівки у доросле життя випускники отримали з рук директора Інституту міжнародних відносин та лінгвістики.  П’ятьом студентам  вручили  дипломами з відзнакою.

 Ми вітаємо випускників і бажаємо їм успіхів у їхньому подальшому професійному житті!

Тетяна Журкович

Поділитися посиланням: