Про Академію

Меню

Підготовче відділення МАУП - чекає на своїх слухачів

09 Листопада 2007 14:36

Незалежне  оцінювання знань: з нами це просто!

Зовнішнє незалежне оцінювання знань отримало різноманітний резонанс у нашому суспільстві. Для багатьох українців нова система залишається незрозумілою і викликає багато питань. Зовнішнє оцінювання - це оцінювання знань учнів незалежною установою, що не повязана ні зі школою, ні з вищими навчальними закладами. Можна виділити кілька аспектів, які, безперечно, вигідно характеризують нову систему оцінювання. По-перше, якщо випускник успішно складає тест, за його бажанням результат йде в атестат, а вуз зараховує його як вступний іспит. По-друге, якщо результати не задовольняють, то є можливість складати іспит вдруге, згідно з державним стандартом.

Зовнішнє незалежне тестування знань проводиться для учнів 11-х класів, які прагнуть навчатися у ВНЗ освіти з усіх дисциплін, що є вступними до вузів, крім іноземної мови. Усі тести складені на основі державного стандарту загальної середньої освіти і вимагають від учнів рівня знань, вищого за середній. А отже, тестування більш об’єктивно оцінює учнів, які мають достатній обсяг знань і займаються успішно.

Однак, погодьтеся, що не всі діти займаються успішно. Не секрет, що є, так би мовити, фізики і лірики. Учні мають різні здібності до різних дисциплін. Комусь достатньо чотирьох годин на тиждень для повного засвоєння матеріалу, наприклад, з математики, а комусь замало. А щоб написати ці тести, необхідні грунтовні знання, починаючи з 5-го класу. Крім того, необхідно проводити проміжні тестування, щоб учні орієнтувалися в часі, в питаннях. Тож, у цій ситуації, допоможуть підготовчі відділення при вищих навчальних закладах, де учнів готують з окремих дисциплін, які знадобляться їм у майбутньому. Так, при Міжрегіональній Академії управління персоналом вже багато років діє підготовче відділення, де покращують знання учнів, допомагають розвинути свої здібності, отримати віру в себе.

Досвідчені викладачі, які знають вимоги до тестування та до іспитів, докладають усіх зусиль і використовують усі можливі засоби, у тому числі і матеріально-технічну базу Академії, щоб дати учням міцні знання. Тут вчителі, за відомим висловом Василя Сухомлинського, “серце віддають дітям”, щоб діти чекали від них не оцінок, а знань, щоб змінилася мотивація навчання. Програма підготовчого відділення МАУП передбачає систематизацію вже набутих знань та оволодіння новими знаннями і практичними навичками. Це допоможе учням отримати високі результати під час незалежного оцінювання знань і вступити до обраного ВНЗ. А ті, хто вступатимуть до Академії – отримають знижку в оплаті за навчання до 7,5%.

Підготовче відділення МАУП дає своїм слухачам впевненість у завтрашньому дні і їхньому майбутньому.


Підготовче відділення МАУП оголошує набір на підготовчі курси до незалежного тестування та вступу до технікумів економіко-гуманітарного напрямку.
Термін навчання — 9 місяців.
Форми навчання — денна, вечірня та заочна.
Вартість навчання — 100-150 грн. за місяць (залежно від форми навчання)
 
В програмі підготовки:
- Математика
- Українська мова
- Історія України
- Правознавство
- Біологія
- Географія України
- Іноземна мова
- Основи правознавства
 
Випускники Підготовчого відділення мають пільги при вступі до МАУП.
Вул. Фрометівська - 2, корпус - 25, кабінет - 308, 
тел. 254-57-97.
Вул. Вербицького,14 (метро "Харківська"),
тел. 560-37-73.
Вул. Закревського, 45-б (Троєщина),
тел. 515-61-63, 548-29-46.
Вул. Тулузи, 6-А (Святошино),
тел. 405-87-35, 536-49-00.
 

 

Зовнішнє незалежне оцінювання отримало різноманітний резонанс у нашому суспільстві. Для багатьох українців нова система залишається незрозумілою і викликає багато питань. Зовнішнє оцінювання - це оцінювання знань учнів незалежною установою, що не повязана ні зі школою, ні з вищими навчальними закладами. Можна виділити кілька аспектів, які, безперечно, вигідно характеризують нову систему оцінювання. По-перше, якщо випускник успішно складає тест, за його бажанням результат йде в атестат, а вуз зараховує його як вступний іспит. По-друге, якщо результати не задовольняють, то є можливість складати іспит вдруге, згідно з державним стандартом.

Незалежне тестування проводиться для учнів 11-х класів, які прагнуть навчатися у ВНЗ освіти з усіх дисциплін, що є вступними до вузів, крім іноземної мови. Усі тести складені на основі державного стандарту загальної середньої освіти і вимагають від учнів рівня знань, вищого за середній. А отже, тестування більш об’єктивно оцінює учнів, які мають достатній обсяг знань і займаються успішно.

Однак, погодьтеся, що не всі діти займаються успішно. Не секрет, що є, так би мовити, фізики і лірики. Учні мають різні здібності до різних дисциплін. Комусь достатньо чотирьох годин на тиждень для повного засвоєння матеріалу, наприклад, з математики, а комусь замало. А щоб написати ці тести, необхідні грунтовні знання, починаючи з 5-го класу. Крім того, необхідно проводити проміжні тестування, щоб учні орієнтувалися в часі, в питаннях. Тож, у цій ситуації, допоможуть підготовчі відділення при вищих навчальних закладах, де учнів готують з окремих дисциплін, які знадобляться їм у майбутньому. Так, при Міжрегіональні Академії управління персоналом вже багато років діє підготовче відділення, де покращують знання учнів, допомагають розвинути свої здібності, отримати віру в себе.

Досвідчені викладачі, які знають вимоги до тестування та до іспитів, докладають усіх зусиль і використовують усі можливі засоби, у тому числі і матеріально-технічну базу Академії, щоб дати учнім міцні знання. Тут вчителі, за відомим висловом Василя Сухомлинського, “серце віддають дітям”, щоб діти чекали від них не оцінок, а знань, щоб змінилася мотивація навчання. Програма підготовчого відділення МАУП передбачає систематицацію вже набутих знань та оволодіння новими знаннями і практичними навичками. Це допоможе учням отримати високі результати під час незалежного оцінювання і вступити до обраного ВНЗ. А ті, хто вступатимуть до Академії – отримають знижку в оплаті за навчання до 7,5%.

Підготовче відділення МАУП дає своїм слухачам впевненість у завтрашньому дні і їхньому майбутньому.

Осінь – початок навчального року. Для когось це вже студентська пора, а хтось ще має час, аби визначитись зі своїм освітнім майбутнім.

Міжрегіональна Академія управління персоналом - найбільший недержавний вищий навчальний заклад України, який здійснює підготовку та перепідготовку фахівців за 30 спеціальностями та 132 спеціалізаціями з напрямів: економіка та підприємництво, менеджмент, психологія, соціологія, політологія, право, комп’ютерні науки, прикладна математика, філологія, педагогічна освіта, міжнародні відносини, культура.

В найбільшому економіко-гуманітарному вузі України навчається близько 50 тисяч студентів з 24 країн світу.

У 2007 році Академія відзначила свою 18- ту річницю.

Академія ліцензована та акредитована Міністерством освіти і науки України за найвищим IV рівнем з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка. У МАУП впроваджено багаторівневу систему навчання, що розпочинається в академічному ліцеї, для випускників 9-х класів – в технікумі, і далі продовжується на вищих рівнях – в інститутах, аспірантурі, докторантурі.

Гордістю Академії є сучасний Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр імені Ярослава Мудрого, у якому  розмістився фонд обсягом у 310 тисяч примірників. До послуг студентів комп’ютерні класи та мережа Інтернет.

 Навчаючись в Міжрегіональній Академії управління персоналом, молодь дійсно відчуває себе національною студентською елітою.

З впевненістю можемо сказати, що в Академії дбають не тільки про своїх студентів але й  абітурієнтів.

 

Для вступу у ВНЗ, в МАУП, з 1998 року діє підготовче відділення. Завдяки цьому більшість його випускників зараховуються до Академії та мають змогу здобути вищу освіту.

Про умови, вимоги та переваги навчання на підготовчих курсах ми запитали у директора департаменту довузівської підготовки МАУП Бургомістренко Людмили Арсенівни.

Розкажіть про діяльність підготовчого відділення, центру по роботі з середніми закладами освіти та відділення по роботі з ліцейними і профільними класами.

- Структурними підрозділами департаменту до вузівської підготовки є Центр по роботі з середніми закладами освіти, підготовче відділення та відділення по роботі з ліцейними та профільними класами.

Центр по роботі з середніми закладами освіти проводить іміджеві-інформаційну та профорієнтаційну роботу серед учнів 9 – 11 –х класів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків, а також директорів шкіл, гімназій та ліцеїв. Щоб заохотити учнів до вступу в МАУП на базі Академії систематично проводяться екскурсії, метою яких є донести інформацію про умови навчання та культурне життя студентів. Враховуючи необхідність донести інформацію до широкого загалу, використовується будь-який учнівський форум чи зібрання, що проводиться у Києві чи області. Працівники Центру працюють на освітніх виставках, що проходять під егідою Міністерства освіти та науки України, центрів зайнятості м. Києва та виїжджають в районні центри для участі у «Ярмарках професій та вакансій» для учнів 9-11 класів, де надають інформацію щодо навчання в Академії, на підготовчому відділенні та в Економіко-правовому технікумі. Робота з батьками абітурієнтів проводиться на батьківських зборах, де надається повна інформація про навчання в МАУП. З директорами шкіл укладаються угоди по співробітництво та створення навчально-виховних комплексів «МАУП - середня освіта». Нині до НВК «МАУП – середня освіта» входить майже 240 навчальних закладів м. Києва та передмістя, а також з 9 з регіонів України. Щороку директори шкіл, що входять до цього комплексу, мають змогу взяти участь у конкурсі на звання кращої школи, з якої до Академії вступило найбільше абітурієнтів. За підсумками цьогорічної вступної кампанії, горошою премією та комп’ютерним класом нагороджені СЗШ №1 та № 6 міста Бориспіль, СЗШ № 2 міста Вишневе, СЗШ № 69, 286, 114, 319, 185, 64 міста Києва. Починаючи з лютого місяця, ДДП готує та проводить загально академічні Дня відкритих дверей. Навесні кожного року Центр по роботі з середніми закладами освіти проводить Всеукраїнську шкільну олімпіаду МАУП з профільних дисциплін.

Підготовче відділення готує учнів 9-х класів до вступу в Економіко-правовий технікум, а також учнів 11-х класів до Академії, випускаючи щороку понад 500 слухачів.

Відділення по роботі з ліцейними та профільними класами проводить роботу у школах Києва та області, де учні опановують профільні дисципліни. Також відділення керує роботою освітнього центру «Наше майбутнє», де учні 8-9 класів протягом двох років готуються до вступу в Економіко-правовий технікум МАУП, а учні 9-10 класів – до вступу в Академію.

  Які із запропонованих освітніх напрямків користуються найбільшою популярністю серед вступників?

- Користуються попитом усі спеціальності. Але останнім часом, більшість вступників віддає перевагу міжнародним відносинам, фінансам та менеджменту готельного бізнесу і туризму. Популярними як завжди залишаються лінгвістика, економіка та право.

На підготовчому відділенні МАУП поглиблено вивчають українську мову, математику, історію України, іноземні мови та основи правознавства. Відмінне опанування цих дисциплін надає блискучу можливість успішно скласти вступні іспити до вузів державної чи недержавної форм освіти.

Котрій з форм навчання віддають перевагу більше?

- Денній, тому що в нас багато навчається дітей з передмість столиці та з віддалених районів Києва. Успішний набір щороку проводимо на вечірню та заочну форми навчання. На підготовчих курсах можуть здобувати освіту учні 10-11-х класів, випускники технікумів та коледжів . Зараховують до підготовчого відділення МАУП на підставі поданих заяв  щороку з вересня до квітня.

 

Чи багато випускників підготовчого відділення продовжує навчатись в Академії?

- Близько 80% випускників далі продовжують здобувати освіту в МАУП, опановуючи такі престижні спеціальності як маркетинг, менеджмент, фінанси, облік та аудит, банківська справа, соціологія, психологія, соціальна робота та право.

Які пільги отримують випускники підготовчого відділення?

- По закінченню курсів випускникам надається знижка в оплаті від 5% до 7,5% на весь термін навчання в МАУП. Також усі випускники підготовчого відділення зараховуються до Академії без вступних іспитів.

Скільки триває  навчання на підготовчих курсах?

- Термін навчання складає від 9 місяців. На інтенсивних курсах 1 місяць.    Яким чином на підготовчих курсах здійснюється заключний контроль знань?

- Після закінчення навчання абітурієнти складають усні та письмові іспити з правознавства, історії України, іноземної мови та математики, пишуть диктант з української мови.

Чи достатньо на сьогодні забезпечуються підручниками та навчально – методичною літературою вступники?

- Рівень забезпечення навчальною літературою достатньо високий, це насамперед підручники видавництва МАУП, а також методичні посібники, які розробляють викладачі підготовчого відділення. Ми видаємо підручники з усіх дисциплін, які у нас викладаються.

Які документи отримують випускники після закінчення навчання на підготовчих курсах МАУП?

- Вони отримують свідоцтво про закінчення підготовчого відділення Міжрегіональної Академії управління персоналом за програмою підготовки для вступу до вищих закладів освіти  економіко-гуманітарного напрямку.                      Розкажіть, будь – ласка, про олімпіади, що організовуються та проводяться підготовчим відділенням Академії?

- Навесні кожного року Центр по роботі з середніми закладами освіти проводить Всеукраїнську шкільну олімпіаду МАУП з профільних дисциплін, до участі в якій залучаються учні з усіх регіонів України. Усі умови, вимоги та завдання розповсюджуються у засобах масової інформації, а також розміщуються на офіційному веб-сайті МАУП. Таким чином, усі, хто бажає, мають можливість взяти участь та надіслати нам свої відповіді. Переможці олімпіади, які посіли в підсумку перше, друге та третє місця, отримують 10 % знижки на весь термін навчання та зараховуються до лав Академії без вступних іспитів.

Отже, не гайте марно час. Завітайте до МАУП. На вас чекають висококваліфіковані викладачі, які допоможуть вам опанувати найпрестижніші спеціальності та створять сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.
объявления доска объявлений
Поділитися посиланням: