Про Академію

Меню

Викладачі Одеського інституту МАУП прийняли активну участь у підвищенні кваліфікації “Бренд науковця у цифровому світі”

29 Листопада 2022 14:25

Викладачі Одеського інституту МАУП прийняли активну участь у підвищенні кваліфікації “Бренд науковця у цифровому світі” у період 21-27 листопада 2022 року.

Напрям програми підвищення кваліфікації полягає у розвитку особистісних компетентностей в напрямку популяризації власного бренду та вдосконаленні існуючих та набуття нових навичок успішної комунікації та самопрезентації.

Мета програми - надання знань про те, як ефективно доносити цілі та результати дослідницьких проєктів до потенційних інвесторів, влади та громадськості, просуваючи тим самим власний бренд.

Спікерка пані Ірина Дегтярьова розповідала про сучасні тенденції та перспективи розвитку кар’єри науковців, які критерії, дилеми та індивідуальні траєкторії успішного науковця, використання системи ORCID у формуванні професійного профілю. А спікерка пані Неля Лебідь ознайомила учасників з методами ефективної комунікації. Учасники курсу мали нагоду почути цікавий і корисний матеріал від лекторів Дмитра Чумаченка та Сергія Касяна як підготувати успішну презентацію, освоювали особливості формування персонального бренду в науковій сфері та цифрові маркетингові комунікації, спрямовані на просування бренду науковця, прослухали цікаві змістові модулі: Успішна кар’єра науковця, Ефективна комунікація, Успішна презентація, Особливості формування персонального бренду в науковій сфері, Як управляти емоціями, перестати хвилюватися та панікувати перед виступом, Імідж вченого в цифровому суспільстві, Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів, Цифрові технології (YouTube, Telegram, Instagram) та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.

Наші викладачі активно прийняли участь на онлайн-курсі, де відбувалися панельні дискусії, проблемні лекції, інтерактивні практичні заняття, круглі столи, семінари з обговорення кращих практик та обміну досвідом, групові та індивідуальні консультації. Навчальний об’єм курсу складає 1 кредит ЕКТС та передбачає виконання індивідуальних завдань, проходження тестів, самостійну роботу. Успішне виконання програми завершується видачею сертифікатів.

Висловлюємо вдячність організаторам - ВГО “Інноваційний університет”, “Офіс підтримки вченого”, модераторам курсу та спікерам за цікавий та змістовний захід!