Про Академію

Меню

Поділля підтримує українських патріотів

15 Лютого 2006 14:50

За вкрай нестабільної та загрозливої політичної та економічної ситуації, яка склалася нині в країні, глибокої кризи, що вразила всі гілки вітчизняної влади, єдиним шляхом до врятування нації, забезпечення її повноцінного існування, відродження вітчизняної економіки, розвитку науки, освіти, культури є самоорганізація, самоврядування українства на засадах і традиціях українського консерватизму, - відзначили учасники Регіонального Форуму національно-патріотичних сил, що відбувся 10 лютого 2006 року в Хмельницьку. Участь у роботі форуму взяли делегати з Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Рівненської та Чернівецької областей. Ініціатором заходу виступила Українська Консервативна партія, що має намір сформувати право-консервативний блок національно-демократичних сил. Саме національно-патріотичні сили здатні утвердити гармонійний демократичний лад в Україні, як необхідну умову самореалізації українського суспільства, захистити національні інтереси українства, побудувати справді Українську державу. Стрижнем цього блоку може стати Українська Консервативна партія, що своїм головним завданням ставить повномасштабну реалізацію української національної ідеї та формування нової національно свідомої еліти, здатної реалізувати цю ідею. З програмними положеннями партії, що бере участь у березневих виборах 2006 року, ознайомили учасників Форуму кандидати в депутати до Верховної Ради України від Української Консервативної партії Георгій Щокін, Микола Сенченко, Микола Головатий, Василь Яременко, Григорій Мусієнко, які входять в першу п’ятірку партійного списку.

В Україні політичні, партійні сили розпорошені у понад сотні політичних партій, - відзначив, зокрема, голова УКП Георгій Щокін. Значна частина за них створені лише під конкретних лідерів і взагалі не є носіями певних ідеологій. А в ширшому огляді, це партії олігархічно-кланових угруповань, керування та оплата їхніх послуг відбувається за рахунок вкрадених у народу коштів, а то і здійснюється ворожими силами із-за кордону, які прагнуть поневолити Україну. Ці, так звані, партії використовуються лише для задоволення корпоративних та особистих інтересів окремих псевдополітиків, які далекі від національних інтересів України. „45 відсотків нинішнього складу Верховної Ради України належать тільки до однієї національної меншини, чисельність якої серед українського населення становить лише 0,2 відсотка. – говорить Георгій Щокін. - Всі найбагатші люди сьогоднішньої України, яким належать практично всі телеканали, фінансові та промислові структури, також є переважно представниками тієї самої національної меншини, як і величезна кількість державних високопосадовців, які разом із цими парламентаріями керують Україною останні 14 років? Але ж така вражаюча непропорційність є порушенням Конституції України, зокрема 24 статті, згідно з якою не може бути ані обмежень, ані привілеїв за будь-якими ознаками”.

Змінити антиукраїнську владну еліту на проукраїнську закликає Українська Консервативна партія. Єдиний шлях для цього – об`єднання усіх державницьких сил (партій, громадських організацій, визначних представників української інтелігенції) у міцну національно-патріотичну силу. Така сила змогла б сформувати єдиний потужний право-консервативний виборчий блок національно-демократичних сил для перемоги у наступних виборах та участі у розбудові Української України після них.

Надзвичайна роль в реалізації національної ідеї належить громадським організаціям, об’єднанням, утворенням, які поділяють і підтримують стратегію політичної діяльності більшості партій саме національно-патріотичного спрямування та головним чином Української Консервативної партії. Саме УКП декларує, сповідує і намагається максимально зреалізувати природні, етнічні та історичні українські духовні цінності. Її ідеологія ґрунтується на споконвічних українських традиціях.

Ініціатори звернулися із закликом до всіх національно-патріотичних сил об’єднатися на регіональному рівні для виборювання справді української влади та забезпечити максимальну підтримку Української Консервативної партії на виборах усіх рівнів у березні 2006 року.

„Нам випала велика честь і важка праця із захисту споконвічних національних інтересів, - наголосив лідер УКП Георгій Щокін, - бо саме від нас багато в чому залежить майбутнє України. Ми повинні перед обличчям минулих та прийдешніх поколінь загартуватися і перемогти”.

Поділитися посиланням: