Про Академію

Меню

Політологи МАУП отримали дипломи магістрів

30 Березня 2010 10:57

Днями в МАУП відбувся урочистий випуск Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Як завжди мантіях і з квітами студенти прийшли на своє свято. Гімн України відкрив збори і розпочалася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам політології. Під звуки Гаудеамусу до зали увійшли члени президії.

Від імені інституту студентів привітала директор, доктор економічних наук Лілія Шостак: «Я думаю, що саме за вами те майбутнє, яке зробить нашу країну достойною, щоб вона завоювала певний авторитет серед інших країн» - підкреслила Лілія Борисівна, - Бажаю вам світлого майбутнього, здійснення мрій, вдалої кар’єри та особистого щасті».

Поздоровив своїх студентів також завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Іван Дахно: «Вітаю вас з тим, що ви отримали освіту, яка впускатиме вас у вищі ешелони суспільства. Сподіваюся, що ви гідно нестимете звання випускників МАУП, в свою чергу Академія запрошує вас продовжувати навчання на вищих рівнях». З вітальним словом звернулися до студентів також заступник директора Олександр Дікарєв та заступник завідувача кафедри політології Віра Гапоненко.

Від імені всіх випускників висловився Антон Дуб: «Хотів би подякувати від усіх випускників нашим викладачам і керівництву за теплі слова. Це дійсно довгоочікувана і важлива мить. Це досягнення дасть нам новий поштовх для плідної праці, щоб всі наші думки, наші бажання, наш політологічний потенціал були реалізовані. Закінчуючи школу, кожен з нас отримав квиток на той автобус, який рушив і поніс нас у ВНЗ. П’ять років ми їхали за цим маршрутом і досягли кінцевої зупинки, отримавши дипломи магістрів, і знову ідемо на новий маршрут по життю. Хотів би побажати, щоб всі ми реалізували свій потенціал і були щасливі, незалежно від того, куди заведе нас життєвий шлях».

Серед випускників є й такі, які вже працюють, зокрема Ірина Ігнатуша: «В Академії я отримала добру освіту і ступінь магістра політології. Тут я знайшла чудових друзів, а також отримала першу роботу – зараз я працюю у відділі докторантури Інституту підготовки наукових кадрів та бізнес-освіти МАУП. Крім того тепер в мене є стимул продовжити навчання в докторантурі, адже я переконалася, що МАУП надає якісну освіту».

Тож, у добру путь, шановні випускники!
Поділитися посиланням: