Про Академію

Меню

«Потрібно будувати стратегію розвитку країни і реалізовувати її в діях» - Валерій Писаренко

25 Грудня 2008 13:48

Днями відбулася зустріч студентів Міжрегіональній Академії управління персоналом з народним депутатом України Валерієм Писаренко. Останнім часом гості Дискусійного клубу в МАУП – молоді прогресивні політики, які краще ніж хто інший розуміють студентів, їхні переживання стосовно ситуації, яка склалася в країні.

Валерій Писаренко у свої 28 років вже немало досягнув у своєму житті. Будучи студентом другого курсу Академії адвокатури України при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка розпочав роботу в одній із юридичних фірм, після чого став партнером цієї компанії. Пізніше займається приватною адвокатською діяльністю. Зараз він народний депутат України від БЮТ.

У своїй розповіді молодий політик аналізував дії сьогоднішньої влади, прогнозував майбутнє – відмічав позитивні і негативні дії політичних діячів. Правник наголосив на тому, що Україна ще досить молода незалежна держава, яка постійно розвивається і вдосконалюється.

Наступний рік стане роком змін, але якими будуть ці зміни залежить лише від верхівок нашої влади. Тому, щоб забезпечити добробут нашої країни, Валерій Писаренко пропонує здійснити зміни в державному устрої України. Великі перетворення прийдуть тоді, коли відбудуться президентські вибори: «Скоріш усього країна отримає нового президента». Про економічну кризу, яка охопила нашу країну, депутат має таку думку: «Криза відкриває очі на багато речей, які раніше не були відомі. Наступний рік – це період досягнення дна фінансової кризи, тому потрібно будувати жорстку модель управління економікою».

Валерій Писаренко охоче відповідав на численні запитання студентів. Точилися дискусії стосовно питань про посилення ролі державної влади, відповідальності чиновників, введення в дію законів щодо бездіяльності та інші актуальні питання сьогодення.

Наостанок нардеп порадив всім присутнім завжди мати свою думку і аналізувати кожну інформацію, отриману із ЗМІ.

Поділитися посиланням: