Про Академію

Меню

Представники юстиції зустрічались зі студентами Чернігівського інституту МАУП

07 Жовтня 2019 19:05

7 жовтня 2019 року студенти Чернігівського інституту МАУП були присутні на зустрічі на тему: «Основні напрямки діяльності органів юстиції». Зустріч відбулась в обласній науковій бібліотеці імені В. Короленка і проводив її начальник відділу систематизації і законодавства правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівський області Троянова С.М.

Напрямки діяльності органів юстиції, систему надання безоплатної правової допомоги, електронні сервіси та проект «Я МАЮ ПРАВО!» – все це сьогодні обговорювали зі студентами.

Розповідаючи про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівник управління юстиції Кузьмина Л.О. акцентувала увагу молоді на подоланні такого ганебного явища у закладах вищої освіти як корупція.

А потім була дискусія: чи згодні ви вирішувати свої питання за гроші? як часто ви це робите? чи необхідно підвищувати відповідальність за корупційні злочини? чи варто запозичувати зарубіжний досвід боротьби з корупцією?

«Перед тим, як запропонувати хабар, подумайте! Ви прийшли за знаннями, а не за тим, аби лише отримати диплом», – наголосила Троянова С.М.. Далі вона роз’яснила норми чинного законодавства, що встановлюють відповідальність як за надання, так і за отримання неправомірної вигоди, навела приклади уникнення корупційних ризиків під час навчання.

Також, мова йшла про електронні сервіси Міністерства юстиції, що значно полегшують українцям доступ до послуг, уникаючи «живого» спілкування з чиновниками.

Інформувалось про систему виконання судових рішень в нашій державі, останні зміни у цьому напрямку, і звичайно – просто і доступно про важливий Закон «Чужих Дітей Не Буває», що істотно підсилює санкції до злісних неплатників аліментів.

І на останок, відповіли на багаточисельні запитання майбутніх юристів і побажали їм не обмежуватися лише учбовим процесом, а зосередити увагу на самостійній підготовці до занять.

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: