Про Академію

Меню

Представники Сєвєродонецького інституту МАУП привітали зі святом Миколая дітей із притулку та туберкульозного санаторію

21 Грудня 2013 13:22

19 грудня  Святий Миколай приходить до кожного будинок, щоб принести дітям казку і залишити її в спогадах на все життя. Святий Миколай - один із найбільш шанованих святих  в усьому православному світі. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес на допомогу тих, що моляться йому людям, тому шанобливо називають і Миколою Чудотворцем. За традицією в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай всіх дітей обдаровує подарунками.

Так, 18 грудня в.о. директора Єлизавета Кравцова разом з провідним фахівцем Тетяною Жук та студентами  Сєвєродонецького інституту МАУП завітали до Лисичанського притулку, щоб створити справжнє свято для дітей. Дирекція  та студенти МАУП організували святкове шоу із запрошенням казкових персонажів, безліччю різноманітних конкурсів та танців. Наприкінці свята до діток прийшов Святий Миколай і подарував усім подарунки, які були зібрані зусиллями студентів, адміністрації інституту та представниками ГО «Адреса милосердя». Веселе свято завершилось чаюванням та поїданням солодощів.

Також студенти МАУП привітали зі святом діточок із Сєвєродонецького обласного дитячого протитуберкульозного санаторія, в якому діти перебувають від місяця до півроку. Малеча  сумує за батьками і рідною домівкою, а тому в День Святого Миколая діточок вирішили підтримати і подарувати теплу атмосферу свята їхні друзі — представники адміністрації та студентства Сєвєродонецького інституту.

На передодні за ініціативою Студентського самоврядування інституту та ГО «Червоний хрест» були зібрані подарунки та солодощі для малечі. В.о. директора СІ МАУП Єлизавета Кравцова від імені інституту подарувала закладу ікону Миколи Чудотворця, а  вихователі санаторію віддячили гостям неймовірно чаруючим концертом.

Поділитися посиланням: