Про Академію

Меню

Президентові Україну В.Ющенку
Прем’єр-міністрові України Ю.Єханурову

27 Грудня 2005 14:24
Президентові Україну
В.Ющенку
 
Прем’єр-міністрові України
Ю.Єханурову
 
 
         Цим повідомляємо, що Господарський суд міста Києва своїм рішенням від 26.12.2005р. повністю задовольнив всі вимоги Міжрегіональної Академії управління персоналом стосовно протизаконних дій Міністерства освіти і науки України на чолі з одіозним соціалістом С.Ніколаєнко. Таким чином державним органом підтверджено те, що студенти, викладачі, співробітники МАУП намагалися протягом кількох місяців донести до вищого керівництва своєї держави, а саме – міністр Ніколаєнко діє протизаконно, антиконституційно і, по суті, злочинно. Його протиправні дії вже призвели до протизаконної зміни статутів близько 150 недержавних закладів освіти, що призведе до масових судових розглядів та великих матеріальних відшкодувань, які буде сплачено, скоріше за все, не з власної кишені Ніколаєнка, а, як завжди, з державного бюджету.

         Ніколаєнко за підтримки своїх колег-соціалістів, що опинилися сьогодні при владі, насаджує в освітянській галузі тоталітарний дух політичних репресій, адміністративного тиску, аморальних та підступних заходів по розправі з неугодними йому людьми та організаціями. Все це нагадує повернення часів зловісного більшовизму, що не припустимо в демократичній, незалежній, правій державі.

         На підставі судового рішення про протиправні дії міністра освіти Ніколаєнка вимагаємо його негайної відставки та проведення відповідних слідчих дій щодо його антиконституційної діяльності.

         Просимо також попередити міністра внутрішніх справ Ю.Луценка про неприпустимість незаконного втручання проти МАУП на боці свого онднопартійця, оскільки на своїй міністерський посаді він повинен служити Державі, а не якійсь окремій партії.

         З вірою у справжність,

 
 
Президент МАУП
 
___________
 
Г.Щокін
Ректор
МАУП
___________
 
М.Головатий
Голова Ради трудового колективу
_____________
 
С.Ярошенко
Голова студентського страйкому
________________
 
М.Кухар
Поділитися посиланням: