Про Академію

Меню

Про співочий Ансамбль МАУП «Gloria» знають уже і в Будапешті

02 Грудня 2009 09:39

Співочий Ансамбль Міжрегіональної Академії управління персоналом «Gloria» знову радує своїх шанувальників новими перемогами.

Влітку, Ансамбль «Gloria» під керівництвом Анни Кольберт переміг у міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости», який проходив у місті Євпаторія. Ансамбль представляли чотири учасниці – Аннєта-Даніела Кузнєцова, Анна Панасенко, Діана Щербакова та Юлія Молдован. За одностайним рішенням журі квартет отримав гран-прі фестивалю. У результаті сольних виступів Аннєта-Даніела Кузнєцова посіла перше місце, Анна Панасенко – гран-прі. На цьому перемоги вокальної студії не завершилися. Нещодавно, ансамбль «Gloria» (МАУП) показав високі результаті на міжнародному конкурсі у Будапешті. Про особливості проведення конкурсу та значення цієї події у житті ансамблю розповіла керівник музичної студії Анна Кольберт та дівчата із вокального квартету.

- Відомо, що нещодавно ансамбль «Глорія» отримав високу нагороду на міжнародному конкурсі. Розкажіть про Вашу участь у фестивалі?

Співочий GloriaПісля того як ансамбль «Gloria» здобув перемогу у Євпаторії, нас було запрошено до Угорщини. У місті Будапешт відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс. В Угорщині зустрілися юні дарування - співаки та музиканти, танцюристи та живописці з різних країн Європи. Ці юні таланти сплели різнобарвний вінок з унікальних досягнень своїх національних культур. Це був міжнародний конкурс, на якому були представлені учасники з Молдови, Угорщини, України, Росії, Польщі.

Наш ансамбль був представлений жіночим квартетом у складі Аннєти-Даніели Кузнєцової, Анни Панасенко, Діани Щербаковою та Юлії Молдован. Квартетом ми здобули Гран-прі і кожна з учасниць – золоті медалі – першу премію з вокалу.

- Кого Ви вважаєте своїми конкурентами на конкурсі? У чому, на Вашу думку, секрет успіху ансамблю?

У вокалі дуже сильними були представники з Угорщини, України. На мою думку – вокал та вміння поводити себе на сцені – основна зброя учасників «Gloria». За будь-яких обставин – чи технічних, чи організаційних проблем - наші учасники з легкістю зможуть знайти вихід і вести себе природно. На сцені важливо зосередитися на рухах, вокалі та акторській майстерності.

- Як часто поповнюється склад колективу? Чи всі бажаючі можуть стати учасниками ансамблю?

Кожного навчального року у нашому ансамблі з’являються нові учасники. І цього року до дружньої сім’ї «Gloria» також приєдналися новачки. Учасники колективу – це, насамперед, впевнені в собі люди, з вокальними даними, але головне - бажання співати. Важливо, щоб людина мала слух, відчуття ритму, вокальні дані. Цікаво, що деякі студенти, будучи вже на четвертому курсі, проявляють свої вокальні здібності і прагнення співати. Наприклад, Віталій Чалий – з досить сильним тембром, нещодавно прилучився до нашого ансамблю.

- Як часто поповнюється репертуар ансамблю?

Репертуар поповнюється дуже часто, оскільки виступаючи на кожному наступному конкурсі, хочеться показати щось новеньке. Тож ми постійно працюємо над новими композиціями.

- Який девіз Вашого ансамблю?

Взагалі «Gloria» в перекладі з латині означає «Слава», тому у кожному виступі ми прагнемо до нових здобутків та високих нагород. Також Глорія – це музика, щось ніжне і поетичне, це ритм самого життя. Наш ансамбль багато уваги приділяє підготовці до виступів, що є запорукою успіху та нових перемог.

- Розкажіть про плани ансамблю на майбутнє?

Вже третього грудня відбудеться міжвузівський конкурс авторської пісні в Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті», де ми виступимо у складі «Тріо» ансамблю. З 17 по 20 грудня будемо брати участь у конкурсі «Різдвяний Київ» - це відбірний конкурс на поїздку в Ялту. Також готуємося до новорічного вертепу, який буде проходити в МАУП на свята.

Поділилися своїми враженнями від поїздки і учасниці ансамблю  «Gloria»:

Gloria в БудапештіДіана Щербакова: «Музика – це моє життя, жоден мій день не минає без музики і співу. А саме в Будапешті я зрозуміла, що перемога – це не медаль і не грамота, а визнання людей. Я буда дуже здивована, коли після концерту до мене підійшла жінка старшого віку і сказала, що дуже вдячна за мій виступ. Їй сподобалося – і це для мене найголовніше, любов людей – це найвища нагорода».

Анна Панасенко: «Я неодноразово брала участь у міжнародних конкурсах і чим далі, тим більше переконуюся, що головне у пісні – сподобатися глядачам. Оплески і вигуки «браво» - найбільша нагорода для мене».

Анетта-Даніелла Кузнєцова: «Наш блискучий виступ відбувся завдяки тому, що ми зуміли яскраво передати образ, показали себе на всі сто відсотків».

Юлія Молдован: «Це був мій дебют на конкурсі як сольної виконавиці. Головне під час виступу мати контакт із залом, відчувати, що їм подобається».

Тож, вітаємо ансамбль «Gloria» з блискучою перемогою та бажаємо нових нагород, творчих злетів і радості від того, що займаєшся улюбленою справою!

Поділитися посиланням: