Про Академію

Меню

Проректор МАУП з міжнародних зв’язків І.С. Піляєв взяв участь у Міжнародній конференції з питань Центральної Азії та Кавказу

16 Березня 2010 15:59

В конференції взяли участь експерти з понад тридцяти країн світу , зокрема з Ірану, Казахстану, Узбекістану, Таджикістану, Афганістану, Російської Федерації, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Індії, Пакістану, Німеччини, Швеції, Канади, Японії та інших країн.

З вітальним словом перед учасниками конференції виступив міністр закордонних справ Ірану Манучехр Моттакі.

В ході пленарного засідання конференції Ігор Піляєв виступив з доповіддю «Центральна Азія в контексті забезпечення енергетичної безпеки України та Євразії», в якій підкреслив ключову роль Центрально-Азійського регіону для забезпечення енергетичних інтересів України та зростаючу роль інтеграційних процесів на євразійському просторі. Доповідач відзначив також значний потенціал розвитку енергетичного та транспортного співробітництва між Україною та Іраном.

У кулуарах конференції в конструктивній і доброзичливій атмосфері відбулася бесіда Ігоря Піляєва з заступником Міністра закордонних справ Ірану Мохаммадом Б. Хорамшадом, під час якої обговорювалися питання подальшого розвитку співробітництва у галузі освіти між Академією та іранською стороною.

Поділитися посиланням: