Рабинович вкотре програв МАУПу

04 Липня 2006 15:45

Самий «професійний єврей» України, визнаний наклепник і брехун В Рабинович, який усіма підступними методами намагається дискредитувати національно-свідому і патріотичну організацію – Міжрегіональна Академія управління персоналом знову не знайшов підтримки у суду.

Малоповажна російськомовна газетка «Столичка», яку видає дітище Рабиновича ДП «Столичні новини», у грудні 2005 року надрукувала наклепницьку статтю на МАУП і її президента Георгія Щокіна, звинувативши, як завжди, у неіснуючих зловживаннях і правопорушеннях. Стаття пронизана зоологічною ненавистю до українства, української організації і українця-патріота і буквально нашпигована різними вигадками та інсинуаціями.

П’ять разів Печерський районний суд Києва викликав представників відповідачів – ДП «Столичні новини» і аморального писаки-журналіста С.Ковтуненка у судове засідання і жодного разу ті не з’явилися за викликом суду. Зрозуміло, що розумної відповіді на надруковані у газеті дурниці ні самі автори, ні їх представники не змогли б дати, що і спонукало їх до ігнорування судових повісток.

Дослідивши у повному обсязі позовні матеріали, суд виніс обґрунтоване рішення про задоволення позову, зобов’язавши ДП «Столичні новини» спростувати подану негативну інформацію проти МАУП і Г.Щокіна. На користь МАУП з ДП «Столичні новини» стягнуто 50.000 грн., а на користь Г.Щокіна – 25.000 грн. моральної шкоди і всі судові витрати.

У своєму рішенні суд відзначив, що МАУП, за багатьма оцінками, є одним з найкращих недержавних вищих навчальних закладів, має четвертий рівень акредитації, а всі освітні послуги Академії ліцензовані, ніколи не була замішана ні в яких скандалах, не займалась махінаціями та брудними справами, що Щокін Георгій Васильович є президентом МАУП, а не ректором, ніколи не порушував ніяких законів,  а також ніколи не був причетний до пропаганди расизму та ксенофобії, є психічно здоровою людиною, талановитим керівником та видатним вченим зі світовим іменем, а дипломи, які видаються випускникам МАУП, є дійсними, і це ніхто і ніколи не піддавав сумніву.

Щокін Г.В. дійсно нагороджений польським журналом «Форум  психологічний» за видатні досягнення у професіональній і громадській діяльності. На підтвердження високого рейтингу МАУП і її президента Щокіна Г.В. в Україні та за її межами суду надані відповідні письмові докази.

Постає питання скільки ще треба рішень суду, щоб зайди зрозуміли, не можна чіпати достойних людей і організації, не можна ображати честь і гідність українців, бо це дорого коштує, на щастя, на сьогодні, поки що, у грошовому вимірі…

 

Департамент правового захисту МАУП

Поділитися посиланням: