Про Академію

Меню

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ОСВІТЯН УКРАЇНИ НА ЧОЛІ З МІНІСТРОМ СЕРГІЄМ ШКАРЛЕТОМ ДО РЕСПУБЛІКИ ТАДЖИКИСТАН

08 Квітня 2021 08:34

Протягом 30 березня – 1 квітня 2021 року делегація Міністерства освіти і науки України та керівників закладів вищої освіти на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом здійснили робочий візит у Республіку Таджикистан. Представниками від Міжрегіональної Академії управління персоналом в цій делегації були ректор Михайло Гончаренко та проректор Академії Ірина Климкова.

Під час візиту у столиці Таджикистану, місті Душанбе, відбувся освітній форум «Навчайся в Україні», організований Українським державним центром міжнародної освіти МОН. У його роботі брали участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки Таджикистану Махмадюсуф Сайдали Імамзод та представники майже 80-ти провідних закладів вищої освіти України.


Виступ Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета

Під час виставки «Study in Ukraine», що відбулась у рамках форуму в Таджицькому аграрному університеті імені Шіріншо Шотемур, представники ЗВО України розповіли про переваги навчання в кожному університеті. Інформація про освітні можливості Міжрегіональної Академії управління персоналом викликала зацікавленість серед представників таджицьких університетів та майбутніх абітурієнтів.

За результатами візиту до Таджикистану Міжрегіональною Академією управління персоналом підписано ряд міжнародних договорів про співпрацю, а саме: з Таджицьким національним університетом, Таджицьким Аграрним університетом, Інститутом туризму, підприємництва і сервісу, Таджицьким державним інститутом комерції, Технологічним університетом Таджикистану.

Слід зазначити, що захід проводився на виконання Указу Президента України № 210/2020 «Про вдосконалення вищої освіти в Україні», зокрема з метою популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів.

Під час візиту делегація відвідала національні таджицькі історичні та архітектурні пам’ятки, серед яких Національна бібліотека, Національний урочистий палац Кохи Новруз, Дангаринський державний університет на батьківщині президента Таджикистану Емомалі Рахмона, знамениту Нурекську ГЕС в горах та багато цікавих місць в столиці  Таджикистану та її околицях.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет висловив вдячність за теплий прийом української делегації та можливість особистого знайомства, попри наявні труднощі через пандемію коронавірусу. Він наголосив на тому, що проведення таких масштабних заходів відкриє нові горизонти і перспективи розвитку двосторонніх проєктів у галузі освіти і науки на засадах взаємності та результативності.

Візит делегації став значним кроком до тісної співпраці з Таджикистаном.

Керівництво Академії висловлює вдячність команді Міністерства освіти і науки України, особисто міністру Сергію Шкарлету, Посольству України в Таджикистані, особисто послу України в Таджикистані Василю Серватюку і співробітникам посольства, уряду Республіки Таджикистан, міністру освіти Таджикистану Махмадюсуфу Сайдали Імамзод та співробітникам міністерства освіти Таджикистану, ректору приймаючого вищого навчального закладу – Інституту туризму, підприємництва  і сервісу Таджикистану Асрорзоді Убайдулло Саттор, ректору і проректорам Таджицького Аграрного університету, де відбувався форум, а також всім  фахівцям приймаючої сторони за створення максимально сприятливих умов для проведення виставки, обміну інформацією, широких перспектив  розвитку співробітництва, а також закладення фундаменту майбутньої співпраці у спільних освітніх та наукових таджицько-українських проектах .


Ректор Таджицького Національного університету Хушвахтзода Кобілджон

 
Ректор Інституту туризму, підприємництва і сервісу  Асрорзода Убайдулло Саттор


Ректор Таджицького аграрного університету ім. Ш.Шотемура  Махмадерзода Усмон  Мамур


Майбутні абітурієнти

 
Міжрегіональна Академія  управління персоналом бере участь у форумі.

Поділитися посиланням: