Руки геть від МАУП!

24 Жовтня 2006 15:32

24 жовтня студенти, викладачі та співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом розпочали страйкування під Кабінетом Міністрів України виступаючи проти тотального переслідування Академії Міністерством освіти та науки України та безпідставного закриття її філій по всій Україні.

Саме, мирною акцією протесту під Кабміном, маупівці намагаються відстояти честь і гідність, право на освіту та привернути увагу громадськості до конфлікту між МАУП та МОН України, що триває з часу призначення пана С. М. Ніколаєнка міністром освітянського відомства.

Студенти та співробітники найбільшого в Україні недержавного ВНЗ виступають проти проведення позапланових, упереджених перевірок, незаконного закриття відокремлених підрозділів Академії і призупинення видачі дипломів державного зразка та вимагають припинити антидержавні дії чиновників МОН України спрямовані на знищення вітчизняної системи освіти, впорядкувати процедури ліцензування і акредитації вищих учбових закладів, ліквідувати протиправні рішення ДАКу прийнятих в останні два роки стосовно МАУП та відставки пана С. М. Ніколаєнка з посади міністра освіти та науки.

Поділитися посиланням: