Про Академію

Меню

Сєверодонецькі МАУПівці розпочали навчальний рік під гаслом «Ми – українці!»

09 Вересня 2015 14:13

Розпочала семінар заступник директора з перспективного розвитку Жук Т.О., привітавши студентів з початком нового навчального року та зазначивши:

«Ми живемо сьогодні вже у нову епоху історичних перетворень. На наших очах твориться історія. Весь світ переживає інтенсивний розвиток інтеграційних процесів сучасного суспільства, тобто країни світу ідуть шляхом об'єднання заради взаємодопомоги і обміну досвідом у різних галузях життя, заради миру. Тільки той, хто оптимістично дивиться вперед, зможе побудувати щасливе майбутнє».

В ході дискусійного обговорення студентів ознайомили з основними етапами етно- та націогенезу українського народу, з його  героїчним минулим та сьогоденням; охарактеризували національні  духовні та  морально-етичні  цінності; закцентували на вихованні гідного представника інтелектуальної еліти – патріота України.

З доповіддю «Походження українців, найменування «Україна»: історична довідка» виступив кандидат історичних наук, доцент Агафонов О.Й.

Студенти кафедри «Правознавства» Олексій Тертичний та Марина Літовка доповідали про Україну вчора і сьогодні, давши політичну, економічну, соціальну, етнокультурну характеристику.

Директор інституту, професор МКА Кравцова Є.О. у своїй промові «Національна ідея як шлях до побудови нової держави» розповіла про патріотизм та псевдопатріотизм у молодіжному середовищі, громадянську свідомість і відповідальність, а також як стати лідером – гідним представником національної інтелектуальної еліти.

Особлива увага на семінарі була приділена віршам, які студенти денної форми навчання декларували з особливим почуттям гідності. Незабутньою стала виставка вишиванок та рушників, яку створили завдяки зусиллям студентів та викладачів Сєверодонецького інституту МАУП.

Поділитися посиланням: