Шахова секція МАУП

23 Жовтня 2007 14:52

 Міжрегіональна Академія управління персоналом відома далеко за межами України не лише, як вищий навчальний заклад європейського рівня освіти, що в дусі патріотизму відроджує та впроваджує в навчальний процес українські звичаї та традиції, не тільки своїми успішними  випускниками, які чесно та самовіддано працюють на благо українського народу,  а й спортивними звитягами, здобутками та перемогами, які гремлять на увесь світ.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом кожен охочий студент, паралельно з навчальним процесом, має змогу у вільний час займатись у спортивних секціях та мистецьких студіях для власного фізичного і духовного розвитку.

Про особливості інтелектуальної гри в шахи розповів керівник шахової секції МАУП Анатолій Єретик.

Як та де проходять зайняття в шаховій секції?

Шахова секція відкрита для студентів з 8 години ранку до 17.00. у інституті права, на першому поверсі, біля спортзалу. Запрошуємо усіх бажаючих. Переважно, це двостороння гра студентів між собою. Я також приймаю участь у шахових баталіях, не лише в ролі наставника та порадника, інколи також граю. До нас ходить багато студентів, рівнем гри яких я можу пишатися.  

В яких змаганнях ваші вихованці беруть участь?

Як правило приймаємо участь у внутрішньо академічних змаганнях. Щороку проводимо першість МАУП між інститутами, факультетами та групами Академії. Наші студенти демонструють доволі високий рівень гри, що є результатом щоденних занять у секції.

Як вам вдається мотивувати молодь займатися шахами?

Взагалі вважаю, що шахи дуже корисна та потрібна гра для розвитку власного інтелекту, розумових здібностей і логічного мислення. Кожен студент, незалежно від напрямку спеціальності та фаху, який здобуває у навчальному закладі, повинен вміти грати у шахи. Адже шахи, це комплексна модель різних життєвих ситуацій, де все залежить від обраної тактики ведення гри.

В МАУП навчається багато іноземців. Скажіть, хто краще грає в шахи, українці чи все ж таки іноземці?

До нас у секцію ходять займатись студенти різного віку та національностей, але я особисто різниці у рівні гри, скажімо українця та в’єтнамця не бачу. В шахи краще грає той студент, хто краще володіє комбінаторним мисленням, вміє логічно думати, вміє аналізувати та прогнозувати розвиток ситуації на декілька ходів наперед. Та для цього треба багато тренуватись і по можливості грати з суперниками вищого рівня майстерності.

Ваші побажання юним шахістам.

Перемагати, розвиватися та професійно зростати у класі і майстерності. Адже ті, хто вдало приборкає шахові фігури, зможе легко у власному житті усувати будь-які проблемні ситуації та виходити переможцем зі щоденних, буденних протистоянь.

Поділитися посиланням: