Шляхами великої Перемоги

12 Травня 2009 14:17

«Вже давно відгриміла Велика Вітчизняна війна, все менше залишається в живих ветеранів війни, але пам`ять наша невмируща».

Напередодні святкування Дня Перемоги студенти МАУП поклали квіти до Меморіалу Слави, а також відбулася автобусна екскурсія до музею «Битва за Київ» в с. Ново-Петрівці.

Ні похмура дощова погода, ні традиційні скупчення транспорту на київських вулицях не змогли зіпсувати враження студентів від екскурсії до музею, де представлено широку експозицію, присвячену звільненню Києва від німецько-фашистських окупантів, в тому числі зразки зброї та спорядження, предмети побуту, численні фотознімки, на яких завмерли герої тих часів. Кваліфікований екскурсовод дуже цікаво розповіла про битву за Київ, про звитягу, мужність і стійкість наших бійців. Особливо вразила молодь діаграма Лютізького плацдарму, яка дала можливість уявити, яким чином відбувалось форсування Дніпра. Поряд з музеєм відтворені бліндажі, окопи, шляхи сполучення, які застосовувалися у роки війни.

Тож під час екскурсії студенти не тільки отримали необхідну інформацію з історії Великої Вітчизняної війни, а й зрозуміли і відчули, якою дорогою ціною здобувалась Перемога. Адже це так необхідно нинішній молоді – тим, хто берегтиме і примножуватиме перемоги батьків і дідів.

Поділитися посиланням: