Меню

Сміх та радість ми приносимо людям

23 Жовтня 2007 14:51

 В цьому році виповнюється рівно десять років, як на гумористичній мапі України з’явилась команда веселих і кмітливих студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Про десятилітні перепитії квнівського життя розповів Євген, в народі, просто, Рижий.

Коли ти прийшов у КВН?З чого все розпочиналось?

Це не я прийшов у КВН, це КВН увірвався у моє життя. А розпочалося усе на першому курсі. Будучи веселим хлопчиною, я вирішив взяти участь в Дебюті першокурсника, де кмітливий керівник КВН помітив мене та запропонував мені місце у збірній команді МАУП.

Декілька слів про команду.

Прийшовши у команду, я зустрів собі подібних, тобто людей, але тільки інфікованих, які і заразили мене цією страшною та невиліковною хворобою, назва якій – КВН.

Хто лідер у вашій команді?

Команда КВН – це колектив однодумців, тому в нас один лідер – наш керівник, між нами „Шеф”, а ми усі є виконавцями усіх тих задумів, які стоять перед нами.

Команда КВН – це складний колектив?

Усі колективи складні, а творчий і складний і амбіційний, але коли колектив стає єдиною дружньою сімєю, звичайно в переносному значені цього слова,тоді долати труднощі та проблеми стає набагото легше , що й відбувається в нашій команді.

Які у вас відносини в команді? Ви разом тільки на сцені?

Ми разом і на сцені і в житті, але є одне „але”, в особистому житті, ми усі звісно, окремо один від одного. Та коли ми на сцені, близькі нам люди приходять на нас подивитися та підтримати.

Над чим найчастіше смієтесь?

Найчастіше сміємось з людської дурості, котра частенько є для  нас робочим матеріалом.  

Памятаєш який-небуть курйозний випадок на сцені?

Курйозних випадків було достатньо багато, наприклад в Донецьку, під час виконання домашнього завдання, я в ролі Алі-Баби, повинен був привести до скарбів депутатів Верховної Ради, в цей час за кулісами перевдягалась дівчина на роль Вітренко. За сценарієм, я повинен був відкрити куліси, за якими нікого не мало б бути і сказати – „извените, уважаемые депутати, всё уже украдено до вас”. Промовив слова – „сим сим откройся”, куліси відкрились і глядачі побачили, як спішно перевдягається дівчина. Одразу прозвучало питання „это и есть сокровища?” Куліси закрили, а я відповів, що це Наталія Вітренко, яка запізнилась, відповідно їй нічого не дісталось. Згодом зясувалось, що на думку компетентного журі цей жарт видався найкращим жартом вечора.

КВН для тебе – гра, хоббі, розвага чи робота?

Особисто для мене, КВН і хоббі, і гра, і робота, одним словом – образ життя.

Чим плануєте займатися далі?Чи повязуєте своє життя з КВН?

Я вже повязав своє життя з гумором і думаю, це назавжди.

Як КВН вживається з навчанням?

Складненько, зявляються рубці, але з часом усі рубці заживають. Життя прекрасне і диплом на руках.

Зараз говорять про те, що настали скрутні часи, коли квнщики не вміють жартувати і вигадувати жартів, а наймають гумористів. От скажи, це так?

Так і є, багато команд йдуть шляхом найменшого опору і наймають гумористів. Але ми граємо у справжній КВН, сповідуючи принципи відкритості та щирості, від чого й отримуємо справжню насолоду. 

Як ви ставитесь до того, що жарти частенько крадуть?

Ми до цього немаємо ніякого відношення. Нам таких команд шкода, вони просто не квнщики.

Зараз існує цензура? Ви стикались з такими моментами, коли ваші жарти не потрапляли до ефіру?

Так стикаємось постійно, але відносимось до цього позитивно, тому що розуміємо, що КВН, в першу чергу, це культура. 

Дуже хочеться вірити, що запаси гумору та бажання творити не закінчаться у кумирів мільйонів. Посвятіть студентство у ваші подальші творчі плани та проекти?

Планів в нас багато. З найближчих, це фестиваль КВН в МАУП, 26 жовтня. В грудні, ми відзначаємо своє 10-ліття, двогодинним сольним концертом. Також, плануємо стати фіналістами сезону 2008, Першої студентської ліги КВН міста Києва. Паралельно, в допомогу КВНу, ми відкриваємо в Академії, Театр естрадних мініатюр, надіємось поповнити свої ряди молодими і талановитими людьми – студентами нашого МАУП.

 
 
 
 
 
Поділитися посиланням: