Про Академію

Меню

Студенти МАУП зустрілися із Доктором Хосейні Нейшабурі

11 Грудня 2015 12:15

9 грудня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася зустріч Ходжат-оль-Еслам-ва-ль-Муслімін (Його Високопреосвященства) пана Доктора Хосейні Нейшабурі зі студентами.

Темою лекції були «Трансформаційні процеси в Ірані». Доктор Хосейні є фахівцем у галузі філософії, тому студентам Його Високопреосвященство розповів про ставлення сучасної науки до основних проблем Ірану. На початку доповіді Доктор Хосейні закцентував свою увагу на проблемі філософії буття, відзначивши, що вона спрямована на покращення світу. Лектор зауважив, що людство, як структура, це будівля, що базується на загальнолюдських засадах: любові, людяності, справедливості, моралі та розумі; і те суспільство, котре керуватиметься цими принципами, досягне щастя і благоденства. У своїй доповіді Доктор Хосейні торкнувся і теми тероризму, відзначивши:

«Людство було створено в атмосфері миру, і в цій же атмосфері люди мають жити один з одним. Коли ми приходимо у цей світ, Бог дає нам лагідну руку, а не меч чи кинджал. Ми не створені, що убивати один одного. Ми створені, щоб жити у соціумі і співпрацювати».

Також Його Високопреосвященство сказав, що, на жаль, у кожному соціумі є люди, котрі не приймають філософію людяності і йдуть шляхом насильства, їх захоплює відчуття екстремізму,  і вони не приймають свою сутність. Так на прикладі революції в Ірані, що відбулася 35 років тому, Доктор розповів про зародження, розвиток і шляхи подолання тероризму в країні.

Під час лекції студенти МАУП ставили чимало питань. Майбутні дипломати, правовики та соціологи цікавилися причинами створення терористичних актів з точки зору філософії, ставленням науки до сучасних катаклізмів, глобальними демографічними проблемами.  

Наприкінці цікавої лекції Доктор Хосейні Нейшабурі розповів про можливості освітнього та наукового співробітництва між Академією та навчальними закладами Ірану.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: