Про Академію

Меню

Студенти ННІУЕБ разом з викладачами Академії відвідали Музей народної архітектури у Пирогові

06 Листопада 2023 09:29

Студенти-першокурсники Інституту управління, економіки та бізнесу відвідали Музей народної архітектури та побуту України у Пирогові. Ідею неформального освітнього дозвілля запропонувала викладач кафедри філології Академії Алла Полторацька. Студенти були дуже задоволені поїздкою.

Панова Наталія, студентка, яка здобуває вищу освіту за спеціальністю Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, ділиться враженнями:

«Музей просто неба - вражаюче місце, яке немов переносить нас у минуле, знайомлячи з українськими традиціями, побутом та культурою. Неймовірна краса природи лаконічно поєднується з архітектурою українських будівель. Екскурсовод розповідав нам цікаві історичні факти, водив по різних експозиціях, пояснював механізм роботи вітряків з різних куточків країни та складову хаток. Під час прогулянки територією музею я відчувала спокій і насолоджувалася тихою атмосферою. Коли заходиш до хат, час ніби зупиняється - оселі наповнені побутовими речами тих часів, а в повітрі відчувається принадний запах трав. Я уявляла, як господарі жили та слідкували за порядком і затишком, настільки реалістично виглядають експонати. Також мені сподобалася маленька, але красива та комфортна дерев'яна церква. Мої враження від побаченого тільки позитивні, навіть планую знову відвідати музей, проте вже наступної осені, щоб милуватися жовтогарячою красою, пройтися мальовничими шляхами, якими ми не встигли пройти цьогоріч та відчути приємні моменти нашої поїздки вдруге. Мені хочеться, щоб кожен відвідав цю головну етнографічну скарбницю України, тому що тут зберігається пам'ять та історія української нації.

Я вдячна адміністрації та колективу Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу МАУП, викладачці сучасної української мови Аллі Полторацькій за надану можливість побувати в такому прекрасному місці, музей залишив нові знання і унікальні спогади».

Поділитися посиланням: