Про Академію

Меню

Студенти-першокурсники Хмельницького інституту МАУП взяли участь у національно-патріотичному заході до Дня захисників та захисниць України

13 Жовтня 2021 19:57

13 жовтня 2021 року до Дня захисників і захисниць України здобувачі вищої освіти спеціальностей «Психологія» та «Право» взяли участь у бесіді з учасниками АТО/ООС «Захисник України – гордість народу». Даний національно-патріотичний захід організувала Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

Здобувачі вищої освіти з цікавістю слухали розповіді військовослужбовців Олексія Наконечного, капітана військової частини А4239 та Оксани Фугело, лейтенанта-психолога в/ч А4239 про місію воїнів-захисників. Зі словами подяки військовим та зверненням до студентської молоді про віддане служіння Батьківщині виступив генерал-майор, заступник голови обласної ради організації ветеранів України Микола Столяр.

Під час заходу відбулася демонстрація уривків документального фільму, який розчулив усіх присутніх. Презентовано книжково-ілюстративну виставку «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення».

Поділитися посиланням: