Про Академію

Меню

Студенти Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП відвідали музей-студію фотомистецтва у Хмельницьку

13 Грудня 2012 16:56

Нещодавно студенти групи КТ-21 Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП під керівництвом викладачів кафедри теорії та практики туризму відвідали Хмельницький музей-студію фотомистецтва. Студентів радо зустріла екскурсовод, яка ознайомила їх з експозиціями світлин закладу.

У фойє музею погляди відвідувачів привертає постійно діюча експозиція «Старе-нове місто». На фотографіях зображені визначні місця Славного міста Хмельницький, будинки, вулиці та чудові міські пейзажі. Чорно-білі фотографії – це минуле, а кольорові — сьогодення. Переглядаючи ці світлини, можна побачити, як роки змінювали місто та окремі його куточки.

Наступним залом, який студентам запропонувала переглянути екскурсовод, була мистецька галерея, в якій щомісяця проводяться нові виставки робіт найкращих фотохудожників з різних міст України, відомих не лише на Батьківщині, але й далеко за її межами. Як студенти дізналися, за досить короткий час існування музею було проведено 18 стаціонарних виставок фотографії. Під час відвідин у музеї проходила виставка робіт українського фотохудожника Олексія Шпака «Пра-Україна» – це Україна, яку він бачив у плині всього свого буття. Перед тим, як потрапити у Хмельницький музей-студію, фотовиставка побувала в Запоріжжі, Дніпродзержинську та Дніпропетровську.

Звісно, найцікавішою експозицією музею є постійно діюча виставка старовинного фотообладнання, серед якого є практично усі фотоапарати, що серійно випускалися в Радянському Союзі, багато фотокамер світових виробників, починаючи від кінця ХІХ століття до цифрової ери. Є професійна техніка, аматорські фотоапарати, виїзні комплекти фотографа та камери для студійної зйомки, прилади для друку фотографій, спецтехніка для аерофотозйомки, медичних та наукових дослідів. А також, широко представлені українські виробники фотоапаратури: Київський завод «Арсенал» (з 1947 р.) та Харківський завод «ФЕД» (з 1933 р). Серед великої кількості фотоапаратів є дуже цінні та раритетні зразки. Усі експонати цієї виставки заворожують та на довгий час приковують до себе зацікавлені погляди гостей музею.

Студентам надзвичайно сподобалась екскурсія, і вона буде не останньою в арсеналі відвіданих виставок робіт фотохудожників. Звичайно, студенти не тільки обговорювали екскурсію між собою, а й поділилися своїми враженнями у книзі відгуків.

Поділитися посиланням: