Про Академію

Меню

Студенти Інституту менеджменту та бізнесу отримали студентські квитки

27 Березня 2012 14:21

27 березня вАкадемії відбулися урочисті збори з нагоди вручення студентських квитків новим студентам, які вступили на заочне відділення Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького. Привітати поповнення інституту завітали директор інституту доктор біологічних наук Олена Вікторівна Баєва, заступник директора, декан факультету стаціонарних форм навчання Тетяна Валентинівна Самойленко та декан факультету заочних форм навчання Жанна Вікторівна Семерей.

Звертаючись до студентів з вітальним словом, директор інституту наголосила, що вони отримують студентські квитки напередодні 23-річчя Академії, яке відзначатиметься наступного тижня, і інститут, до якого вони вступили, найстаріший в Академії, саме тут формувалися перші кафедри Академії, перша навчально-методична база.

Серед студентів, які отримали перепустку у студентське життя, є і випускники шкіл, і люди, які вже спробували себе на керівних посадах, і тепер потребують підкріплення свого статусу управлінським дипломом; є випускники технікумів МАУП, які продовжать навчання на третьому курсі; є такі, хто здобуватиме другу вищу освіту. Сучасний ринок праці вимагає багатогранності фахівця, тож існує потреба отримувати додаткові знання, додаткову освіту і саме в цьому Академія всіляко сприяє. „Щоб стати кваліфікованим менеджментом треба бути обізнаним у всіх дисциплінах цього напрямку: інвестиційному менеджменті, управлінні проектами, страховій справі тощо. Сподіваюся, що ці знання будуть для вас цікавими і корисними. – підсумували директор інституту Олена Вікторівна Баєва. – І ми у такому ж складі побачимося на врученні вам дипломів державного зразка”.

В урочистій атмосфері близько 130 студентів з рук директора інституту отримали студентські квитки і приєдналися до великої освітянської родини МАУП.

Поділитися посиланням: