Про Академію

Меню

Студенти МАУП – приєднуйтеся до секції вітрильного спорту

28 Листопада 2011 15:24

Яхта – це традиції, культура, спорт, здоровий спосіб життя

Днями у МАУП за сприяння Департаменту фізичної культури та спорту та кафедри фізичного виховання Академії відбулася презентація Морської школи «Nauticalschool», яка започатковує „Університетський кубок” з яхтингу. Як відомо, кілька років тому студенти Академії активно займалися вітрильним спортом, і навіть дві команди Академії брали участь у змаганні „Університетський кубок”. Тепер учасники  Морської школи «Nauticalschool» прагнуть відновити в Академії секцію яхт-спорту.

„Університетський кубок” – це нова культура стосунків між людьми, що склалася у всьому світі серед яхтсменів. Ця культура зближує всіх, хто захоплюється вітрилом . Вітрильна культура – це готовність у будь-який момент прийти на допомогу, незважаючи на важкі обставини. Змагання у вітрильному спорті – це перш за все гостра конкурентна боротьба між злагодженими екіпажами. Принцип команди – це хороша підготовка до майбутньої професійної діяльності у будь-якій сфері життя. Вітрильний спорт розвиває такі людські якості, як витримка, психологічна стійкість, витривалість, взаєморозуміння, аналітичний склад розуму. Яхтинг – це почуття відповідальності, почуття командної боротьби і духовний розвиток.

 

В ході презентації представники  Морської школи «Nauticalschool» розповіли, що в акції беруть участь студенти п’яти вищих навчальних закладів Києва, у тому числі і МАУП. Після проходження з лютого по травень теоретичного курсу юні яхтсмени навесні пройдуть практику на хвилях Дніпра, а потім кращі з них увійдуть до складу збірних команд своїх навчальних закладів і візьмуть участь у регаті „Університетський кубок”.

Навчання проводиться на базі Академії та розраховано на 42-ві години лекцій і пропонується тим, хто прагне навчитися керувати приватною або орендованою яхтою розміром до 7-ми метрів. Серед теоретичних дисциплін: теорія управління яхтою, теорія складу судна, такелажні роботи на судні, навігація тощо.

Для участі у проекті необхідно до 30 січня заповнити анкету на сайті морської школи www.yachtsua.com  і оплатити теоретичну частину навчання. Перші десять студентів від кожного ВНЗ сплачують половину вартості теоретичного курсу, що складає 650 грн.

Як зазначив організатор школи Майстер спорту України і СРСР з вітрильного спорту Олександр Казнадей: „Студенти які вдало пройшли іспити отримують сертифікат про закінчення школи яхтових капітанів. Вони допускаються до змагань в “Університетському Кубку”. Всі випускники школи, за бажанням, здають іспити в Головній Державній інспекції України з безпеки судноплавства та  отримають посвідчення яхтового стернового другого класу”.

Тож, практично, крім приємного дозвілля, фізичного і духовного розвитку, та морської романтики, це ще й можливість отримати додатковий фах, адже вітрильний спорт і дозвілля на воді стає все популярнішим.

Тож, обирайте для себе цікавий, корисний і активний вид спорту – під вітрилом.

Поділитися посиланням: