Про Академію

Меню

Студенти МАУП взяли участь у Міжнародному молодіжному форумі «ГОЛОВУВАННЯ УКРАЇНИ В ОБСЄ: КЛЮЧОВІ ПРІОРИТЕТИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

18 Квітня 2013 15:43

У березні 2013 р. у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбувся Міжнародний молодіжний форум «ГОЛОВУВАННЯ УКРАЇНИ В ОБСЄ: КЛЮЧОВІ ПРІОРИТЕТИ І ПЕРСПЕКТИВИ», організатором якого виступила Дипломатична академія України при МЗС України. Участь у роботі Форуму взяли понад двісті представників студентських кіл та професорсько-викладацького складу провідних вузів України та Європи. Від Міжрегіональної Академії управління персоналом у форумі взяли участь студенти кафедри міжнародних відносин і міжнародної інформації Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Азіз Ясір (3 курс) та Мохаммад Азім Мохаммаді (4 курс), які активно брали участь в обговоренні доповідей та долучалися до дискусійу чотирьох секціях.

З вітальними словами до всіх учасників звернулися Ректор Дипломатичної академії України Микола Кулінич, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол, пані Мадіна Джарбусинова та заступник Голови робочої групи МЗС України з питань головування в ОБСЄ Євген Цимбалюк. Ведучим заходу був завідувач кафедри дипломатичної та консульської служби ГАУ проф. Ігор Жалоба.

За результатами роботи Форуму була прийнята Резолюція, яка в повній мірі освітила молодіжні ініціативи для досягнення поставлених пріоритетних завдань України, головуючої в ОБСЄ у 2013 році.

Поділитися посиланням: