Про Академію

Меню

Студенти МАУП здобули перемогу на Кубку Європи з рукопашного бою та контактного карате

06 Квітня 2011 14:09

З 17  по 20 березня в Голландії, в місті Дальфсен пройшов традиційний Кубок Європи з рукопашного бою та контактного карате. За значенням - це другий турнір після Чемпіонату світу та Європи. У складі збірної команди України було представлено два студенти  Міжрегіональної Академії управління персоналом – Дмитро Безверхий, студент магістратури V курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики та Михайло Бочкор, студент І курсу Інституту права.

 Про турнір розповів директор Навчального Центру особистої безпеки людини та національних єдиноборств, тренер молодих і перспективних спортсменів Академії - Ігор Шаров.

Розкажіть, будь ласка, про Кубок Європи, на який ви поїхали здобувати перемогу?

 Вперше Кубок Європи був проведений у минулому році. Цей Кубок  включає в себе декілька видів одноборств. Наші студенти взяли участь у  змаганнях  з рукопашного бою та контактного карате.

Як виступили наші студенти на змаганнях?

Наші студенти були заявлені в обох видах змагань. Результат виправдав усі очікування:      

Михайло Бочкор став чемпіоном з рукопашного бою в повномуконтакті (вагова категорія до 70 кг). В трьох двобоях він отримав перемогу і став першим у фул-контакті. Наступного дня Михайло виступав у змаганнях з контактного карате та посів друге місце. Він провів 4 поєдинки і у фіналі поступився досвідченому німецькому спортсмену, програвши 2 бали.

Другий наш учасник Дмитро Безверхий переміг і отримав перше місце в контактному карате (вагова категорія до 60 кг).

Дмитро – наша гордість. Це спортсмен, який вже шостий рік навчається  в Академії і за цей період досяг висот у спорті. Він є фіналістом Чемпіонату Європи з кікбоксінгу, переможцем Кубку Світу з кікбоксінгу, багаторазовим чемпіоном України, чемпіоном Кубку Європи з контактного карате. Ми пишаємося тим, що його професійно-особистісний ріст та тренування проходили в рідних стінах Академії, в спортивному залі Інституту права.  

Як Ви можете охарактеризувати ваших суперників?

В цьому році кількість учасників та бажаючих позмагатися стало набагато більше. Достойно представили в рукопашному бою свою країну спортсмени з Голландії. Вони завоювали дві медалі: золото і срібло.

Чи задоволені Ви результатами участі у Кубку Європи?

Після змагання відбулась святкова церемонія нагородження, на якій вирішували долю спортсменів, які показали найкращу техніку у боротьбі серед чоловіків та жінок. І дуже приємно, що Кубок за кращу техніку на змаганнях отримав студент МАУП Дмитро Безверхий.

Загальний результат нашої участі такий:

Михайло Бочкор здобув І місце у рукопашному бою та ІІ місце у контактному карате;

Дмитро Безверхий отримав І місце в контактному карате та Кубок за найкращу техніку на змаганнях.

Я думаю, це достойний результат і показник на сьогоднішній день. Михайло ще молодий хлопець і студент першого курсу, але дуже перспективний спортсмен. Хочу додати, що Дмитро і Михайло прийшли на зміну нашим титулованим спортсменам Антону Бочкареву та Олексію Задніпряному, які протягом багатьох років завойовували медалі на європейських та світових форумах.

Які ваші плани на майбутнє?

Маємо намір взяти участь у Чемпіонаті Європи, який пройде в жовтні у місті Будапешт (Угорщина). Ми будемо активно готуватися до цих змагань, щоб показати гарний результат.

Бажаємо успіху нашим спортсменам!

Тетяна Журкович

Поділитися посиланням: